reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink: nowy cennik i koniec opłaty serwisowej

dodano: 2021-03-29 12:37
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: parabola.cz/satelitnatv.sk

Skylink Od 1 maja 2021 r. W Czechach obowiązywać będzie nowy cennik czesko-słowackiej platformy satelitarnej i internetowej Skylink, spółki M7 Group (CANAL+ Luxembourg). Główną nowością jest zniesienie opłaty serwisowej i wprowadzenie nowego płatnego pakietu Mini.

Skylink


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma Skylink przygotowuje szereg zmian dla klientów w Czechach.
Od 1 maja 2021 r. wejdzie w życie nowy cennik usług Skylink. Główną zmianą jest zniesienie opłaty serwisowej i wprowadzenie nowego płatnego pakietu Mini w cenie 149 CZK miesięcznie (26 zł) przy płatności metodami SIPO, poleceniem zapłaty z konta lub w przypadku wielokrotnej płatności kartą lub 1788 CZK rocznie (314 zł). Kanały z oferty pakietu Digital nie będą już dostępne osobno po uiszczeniu opłaty serwisowej. Jednak pozostaną one częścią wszystkich płatnych pakietów, przy czym nowy pakiet Mini będzie najniższym pakietem.

Pakiet Mini będzie zawierał 79 kanałów, z czego 39 w wysokiej rozdzielczości (HD), rozszerzenie w stosunku do oferty Digital wpłynie praktycznie wszystkie gatunki. Abonenci nie przegapią ekskluzywnych premier programów emitowanych na Skylink 7, które również będą częścią nowej oferty. Ponadto wszyscy użytkownicy będą mieli dostęp do usługi internetowej Skylink Live TV, która umożliwia oglądanie telewizji na maksymalnie 4 urządzeniach w całej UE, w tym 7-dniowe archiwum i bogatą bibliotekę wideo.

- Celem tego kroku jest przyniesienie znacznie bogatszej oferty programowej i ogólnie wyższej wartości w najniższym pakiecie. Wręcz przeciwnie, postrzegamy długoterminowe świadczenie usługi opartej w dużej mierze na ogólnodostępnych stacjach telewizyjnych jako problematyczne. Fakt, że nie mamy bezpłatnego dostępu do tych stacji dla naszych klientów, odgrywa ważną rolę, płacimy za ich dystrybucję - mówi Ladislav Řeháček, country manager Grupy M7 na Czechy i Słowację.

Taką samą zmianę dokonaliśmy na Słowacji rok temu i ewidentnie pozytywnie oceniamy jej wpływ. Widać, że nie każdemu wystarczy niewielki wzrost ceny, ale wierzymy, że nawet w Czechach zdecydowana większość klientów z zadowoleniem przyjmie rozszerzenie oferty o kolejne 17 programów - dodaje.


Wraz z wprowadzeniem pakietu Mini dostosowywano cenę dwóch dodatkowych pakietów:
  • nowa cena pakietu CS będzie wynosić 155 CZK miesięcznie (27,20 zł) 
  • abonament pakietu Film Europe będzie teraz kosztował 160 CZK miesięcznie (28,00 zł).
Powyższe zmiany zostaną odzwierciedlone w strukturze pakietów telewizji internetowej Skylink Live TV.

Wszystkie wymienione zmiany będą dotyczyć tylko klientów w Czechach, odpowiednio karty z regionem czeskim. Operator nie zapowiedział jeszcze zmian w cenniku na Słowacji. Na Słowacji opłata serwisowa została zniesiona od marca 2020 roku. Od tego samego dnia dostępny jest również pakiet Mini.

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...