reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lepsza wiosna w T-Mobile z nowymi taryfami 5G

dodano: 2021-03-26 22:15 | aktualizacja: 2021-03-26 23:51
autor: Jan Borejko | źródło: T-Mobile

lepsza wiosna w t-mobile startuja nowe taryfy 5g w t-mobile 360px.jpg Niespełna dwa dni po udostępnieniu sieci 5G dla użytkowników T-Mobile na kartę ruszamy z kolejną ofensywą związaną z siecią piątej generacji. Od 24 marca nasi klienci abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G: M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie. Co równie ważne, klienci T-Mobile mogą także korzystać z nowego modelu sprzedaży urządzeń na elastyczne raty na 24 miesiące z atrakcyjnymi zniżkami na sprzęt.

T-Mobile
lepsza wiosna w t-mobilestartuja nowe taryfy 5g w t mobile 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lepsza wiosna w T-Mobile – nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty

Wiosna coraz śmielej puka do naszych drzwi i skłania do wiosennych porządków. W T-Mobile poczuli wiosnę i postawili nie tylko na odświeżenie taryf, ale i zupełnie nowe rozwiązania dla naszych klientów abonamentowych. Nowe taryfy 5G, podwojone gigabajty w taryfach M i M+, jak i model sprzedaży urządzeń na elastyczne raty będą jaskółkami, które sprawią, że nadchodząca wiosna będzie dla naszych klientów wyjątkowo korzystna.
 


Więcej gigabajtów w nowych taryfach 5G

Dzięki komercyjnemu wprowadzeniu w 2020 roku sieci 5. generacji z 5G w T-Mobile może korzystać ponad 6,3 mln osób na terenie całego kraju. Osoby posiadające urządzenie obsługujące 5G oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES mogły korzystać z zasięgu 5G w ramach dotychczasowych taryf XS, S, M i L. Dziś dołączają do nich 3 nowe taryfy: M+, L+ i XL+ – stworzone, by móc jeszcze swobodniej korzystać z profitów sieci 5G. 

W każdej z nowych taryf znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Wiosenne podwajanie gigabajtów

Dla nowych klientów i osób przedłużających umowę w T-Mobile przygotowano wiosenną niespodziankę. We wszystkich taryfach M i M+ podwajamy na dwa lata gigabajty dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Po wykorzystaniu pakietu w cyklu prędkość transmisji danych ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu. 

Z kolei od pierwszego kwietnia – i to nie primaaprilisowy żart – na wiosenne podwojenie gigabajtów mogą przygotować się również wszyscy obecni klienci T‑Mobile korzystający z opcji S, M i L na taryfie T. Jedyne, co muszą zrobić, to do połowy maja wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i tam aktywować wiosenny pakiet podwojenia gigabajtów, który będzie ważny do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego. 
 


Elastycznie przy zakupie urządzeń i nawet 800 zł rabatu

Od 24 marca oferty abonamentu komórkowego i Internetu mobilnego w T-Mobile będą oferowane z urządzeniami dostępnymi z opłatą na start i 24 lub 36 miesięcznymi ratami 0%. Każdy klient może samodzielnie zdecydować o liczbie rat sprzętowych, które chce zapłacić, oraz o wysokości miesięcznej raty za urządzenie (od 5 do 200 zł w zależności od urządzenia i liczby rat). Pozostała kwota z wartości urządzenia, pomniejszona o rabat zależny od wybranego abonamentu, zostanie rozliczona jako opłata na start.

To, co jednak kluczowe z perspektywy klientów, to nowe rabaty, z jakich będą mogli korzystać przy zakupie sprzętu w T‑Mobile. Decydując się na abonament na 2 lata z urządzeniem na raty na 24 miesiące z opłatą początkową, klient otrzyma od nas następujące zniżki na opłaty początkowe:
  • w taryfie M – rabat do 100 zł,
  • w taryfie L – rabat do 200 zł,
  • w taryfie M+ – rabat do 200 zł,
  • w taryfie L+ – rabat do 600 zł,
  • w taryfie XL+ – rabat do 800 zł.

Powyższe zniżki od 100 do 800 zł dotyczą nie tylko smartfonów, ale również wszystkich urządzeń, takich jak smartwatche, tablety czy laptopy, dostępnych z głosową ofertą abonamentową T‑Mobile.
 

Źródło: t-mobile.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama