reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M6 International rozwija działalność na Bliskim Wschodzie

dodano: 2021-03-13 13:38
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

M6 International Nadawca francuskiego kanału M6 International zadebiutował na Bliskim Wschodzie na platformie telewizyjnej du w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Jest oferowany w dodatkowym pakiecie francuskim, który kosztuje około 15,8 euro miesięcznie.

thenationalnews.com
Platforma du - Dubaj


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
M6 International, którego dystrybucją zajmuje się Thema, gromadzi wszystkie najlepsze pozycje programowe kanałów telewizyjnych Groupe M6 we Francji (M6, W9, 6ter, Paris Première, Téva).

Komentując uruchomienie, szef zarządzający zmianami w du, Karim Benkirane, powiedział, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są teraz domem dla milionów emigrantów z całego świata, dlatego obowiązkiem jest zaspakajanie potrzeb wszystkich społeczności i kultur. Obywatele Francji w ZEA będą mogli korzystać z jeszcze większej liczby opcji rozrywki dzięki współpracy z Thema.

M6 International będzie dystrybuowany na platformie telewizyjnej du, która znajduje się pod parasolem Emirates Integrated Telecommunications Company (EITC). Będzie to możliwe w ramach współpracy spółek Thema (Canal+ Group) i SAWA Rights Management (SRM) z siedzibą w Dubaju.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...