reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Grupa Discovery: Agnieszka Maciejewska dyrektorem People & Culture

dodano: 2021-03-12 12:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa TVN Discovery

Agnieszka Maciejewska Od 1 kwietnia br. Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupy Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania People & Culture TVN i Discovery w Polsce.

Agnieszka Maciejewska / TVN Grupa Discovery
Agnieszka Maciejewska TVN Grupa Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Agnieszka Maciejewska będzie zajmowała stanowisko dyrektora People & Culture zarówno dla TVN, jak i Discovery w Polsce. Będzie raportowała bezpośrednio do Amy Girdwood, Executive Vice President People &Culture Discovery.
 

– Rynek mediów zmienia się na naszych oczach. W TVN Grupie Discovery chcemy być na czele tych zmian, dostarczając naszym widzom programy, które kochają i mogą oglądać w dowolnym czasie i miejscu na wybranym urządzeniu. Podstawę każdego skutecznego procesu zmiany stanowią ludzie. Pasja, talent i zaangażowanie naszych pracowników stoją za wszystkimi naszymi osiągnięciami. Dlatego bardzo się cieszę, że Agnieszka wzmocni nas właśnie w tym kluczowym obszarze. Biorąc pod uwagę jej doświadczenie, świadomość i wrażliwość międzykulturową, jestem przekonana, że doskonale sprawdzi się w tej roli i będzie dla nas cennym wsparciem – powiedziała Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

– Z wielką przyjemnością obejmuję tak ważne dla Grupy Discovery stanowisko. Dla mnie zawsze liczą się ludzie, ich satysfakcja z pracy i możliwość rozwoju. Cenię pracę ze zgranym i otwartym zespołem, gdzie każdy może rozwijać swój potencjał. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i sposób pracy przyczynią się do wielu kolejnych sukcesów w TVN i Discovery – powiedziała ​Agnieszka Maciejewska.

Agnieszka Maciejewska pracowała wcześniej w EY Polska (Ernst & Young), gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej. Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa personalnego Neumann Leadership oraz sprawowała funkcję prezes zarządu Hudson Global Resources w Polsce. Oprócz pracy zawodowej realizuje się w pracy społecznej. Od 5 lat pełni funkcję prezesa zarządu Fundacji Liderek Biznesu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...