reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świetny start TVP Kobieta

dodano: 2021-03-09 22:31 | aktualizacja: 2021-03-10 11:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP Kobieta W poniedziałek, 8 marca wystartował nowy kanał TVP Kobieta. W grupie 4+, według Nielsen Audience Measurement, uzyskał udziały na poziomie 0,14 proc. Natomiast w grupie 16-59 udziały anteny wyniosły 0,1 proc. Wśród osób, które mają dostęp tylko do naziemnej telewizji cyfrowej, udziały kanału wyniosły 0,38 proc. Najliczniejszą widownię zgromadził serial „Velvet”, który w momencie najwyższej oglądalności zobaczyło 86 tys. przy udziałach na poziomie 0,59 proc.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród najchętniej oglądanych programów znalazły się: audycja „Marzec kobiety miesiąca” z widownią 38 tys. osób z udziałami 0,45 proc. Serial „Velvet”, zakupiony specjalnie dla TVP Kobieta, przyciągnął średnio 56 tys. osób z udziałami 0,38 proc.

W pierwszym dniu emisji widzowie również licznie obejrzeli film z Juliette Binoche w roli głównej „Wypisz wymaluj miłość”, emitowane po TVP2 „Pytanie na Śniadanie” i program „Kwiaty na warsztat”. W poniedziałkowej ramówce znalazły się również: „Niedziela z… Agnieszką Osiecką”, dokument „Zdolne bestie te Kossaki” i program „Świat mody”.

W środę, 10 marca TVP Kobieta zaprosi na program dietetyczki Agnieszki Mielczarek „Pięknie przyprawiona”, na dwa kolejne odcinki „Velvetu”, a w wieczornym paśmie filmowym, które w TVP Kobieta jest codziennie o godzinie 21:30, film „Tylko Ciebie chcę”. W tym paśmie filmowym w najbliższych dniach widzowie zobaczą w czwartek „Amy. Amy Winehouse”, a w piątek „Pozycję obowiązkową”.


 

Zapraszamy serdecznie!!

Opublikowany przez TVP Kobieta - kanał telewizyny Poniedziałek, 8 marca 2021


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...