reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

Sport w polskiej TV 3.03.2021

dodano: 2021-03-02 17:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z półfinału Copa del Rey: FC Barcelona – Sevilla FC. Transmisje live z WTA World Tour Doha tylko w Canal+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

18:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

21:15 Piłka nożna: Premier League: 
Crystal Palace – Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: Premier League: 
Burnley FC – Leicester City
Komentarz: Paweł Glamowski, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Family

19:00 Piłka nożna: Premier League: 
Sheffield United – Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki  
 
CANAL+ Now

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Stade Rennais
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Bojanowski
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Stade Rennais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Majak 
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – UC Sampdoria
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

11:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:05 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

17:15 Skoki narciarskie kobiet: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni dużej

18:45 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3
 
Eurosport 2

10:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

12:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

15:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3
 
nSport+

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
BC Niżny Nowgorod – AEK BC
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Happy Casa Brindisi – Hapoel Unet-Credit Holon
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Livingston FC – Rangers FC

 
Polsat Sport

10:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cucine Lube Civitanova
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

14:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski: 
Chojniczanka Chojnice – Cracovia
Komentarz: Tomasz Lach, Dariusz Kubicki

19:30  Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

21:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda
 
Polsat Sport News

18:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Igor Gorgonzola Novara – Fenerbahce Opet Stambuł

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
A. Carraro Imoco Conegliano – Savino Del Bene Scandicci
 
Sportklub

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes
Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Hakro Merlins Crailsheim – s.Oliver Würzburg
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP 1

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
FC Barcelona – Sevilla FC
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

18:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Perła Lublin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
FC Barcelona – Sevilla FC
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama