reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Liga Europy i Liga Konferencji Europy UEFA w RTVS

dodano: 2021-03-01 17:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/RTVS

RTVS Rozhlas a televizia Slovenska logo new 360px.jpg Europejska piłka nożna pozostanie na ekranach słowackiej publicznej telewizji RTVS. Podpisano umowę z UEFA i na jej podstawie RTVS nabyła prawa do transmisji Ligi Europy UEFA i nowej Ligi Konferencji Europy UEFA (tzw. Europa Conference League) na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024. Mecze z Ligi Europy transmitowane są przez RTVS już w bieżącym sezonie.

RTVS/satkurier.pl
RTVS slowacja Liga Europy Liga konferencji logo UEFA 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RTVS potwierdził, że zainteresowanie Mistrzostwami Europy w piłce nożnej jest duże wśród słowackich nadawców. RTVS odniósł sukces w silnej rywalizacji i zapewnił prawa do transmisji czwartkowych meczów Ligi Europy UEFA i nowej Ligi Konferencji Europy UEFA (tzw. Europa Conference League). RTVS ma elastyczne prawo pierwszego wyboru na następne 3 sezony. Słowacka telewizja publiczna może też nadawać skróty z innych meczów i magazyn dostarczany przez UEFA.

Ambicją Ligi Konferencji Europy UEFA, jako nowej europejskiej rozgrywki klubowej, jest pomoc krajom, których kluby mają tylko mniejsze szanse na awans w dwóch najważniejszych europejskich konfrontacjach - Ligi Mistrzów i Lidze Europy. Liga Konferencji Europy UEFA będzie okazją dla klubów ze wszystkich 55 krajów członkowskich UEFA, a zwycięzca zdobędzie miejsce w nadchodzącej Lidze Europy.

Źródło: parabola.cz  rtvs.org 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...
reklama