reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał DOM TV niekodowany na satelicie [wideo]

dodano: 2021-03-01 18:12
autor: RO | źródło: satkurier.pl/ukrinform.ru

DOM TV Na satelicie Astra 4A (4,8°E) z nieszyfrowaną emisją wystartował kanał informacyjno-rozrywkowy DOM TV. Państwowa stacja telewizyjna z Ukrainy była dotychczas emitowana z nadajników naziemnych na terytoriach objętych konfliktem (Donbas i Krym). Dzięki satelicie może dotrzeć do nowej grupy odbiorców, a ponadto zabezpieczyć dystrybucję we wschodniej Ukrainie.

Телеканал ДОМ
DOM TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DOM TV nadaje na podstawie multimedialnej platformy nadawania zagranicznego, w skład której wchodziła stacja informacyjna UATV. Jej lokalne emisje na Ukrainie zastąpiono od 1 marca 2020 roku nową stacją DOM TV. Celem działalności jest obiektywne informowanie Ukraińców mieszkających w obwodach donieckim i ługańskim oraz na Krymie.

Oferta programowa DOM TV zbudowana jest na treściach wiodących grup medialnych. Są to seriale, talk-show, programy studyjne, transmisje sportowe, programy informacyjne i analityczne. Ponadto stacja dostarcza średnio 28 godzin własnych produkcji tygodniowo.

Kanał DOM TV to jedyny sposób komunikowania się z mieszkańcami wschodniej Ukrainy oraz jeden z kluczowych instrumentów reintegracji czasowo zajmowanych terytoriów Ukrainy. Jest to także jedyny kanał telewizyjny w Europie Wschodniej nadający w języku rosyjskim, ale nie z rosyjską narracją i nie w interesie polityki Putina.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B22 (12,130 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S /QPSK)

ID: DOM TV
PID V: 6621 (MPEG-2/SD)
PID A: 6622 (ukr)
PID PCR: 6621
SID: 6620
PID PMT: 6620
Kodowanie: brak (FTA)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama