reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały AEB i EBC dla platformy Ethiosat

dodano: 2021-02-28 10:37 | aktualizacja: 2021-02-28 12:13
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Ethiosat Prywatne i publiczne stowarzyszenia nadawców w Etiopii odpowiedziały na wezwanie rządu do migracji swoich kanałów. W ten sposób platforma Ethiosat nadaje kanały Stowarzyszenia Etiopskich Nadawców (AEB) i Ethiopian Broadcasters Corporation (EBC), w tym najpopularniejsze stacje telewizyjne w Etiopii, takie jak EBS, ETV News i Fana TV z satelity NSS 12 (57°E).

https://www.telesatellite.com/actu/57263-les-chaines-aeb-et-ebc-diffusees-exclusivement-57-degres-es
Ethiosat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Etiopscy widzowie mają do dyspozycji na pozycji orbitalnej 57°E różnorodne kanały dotyczące stylu życia, informacji, sportu i edukacji – łącznie ponad 90 kanałów, w tym 21 w wysokiej rozdzielczości (HD).

W grudniu 2020 r. rząd Etiopii ogłosił, że wszystkie kanały telewizji satelitarnej powinny zostać przeniesione na satelitę SES (NSS-12), aby Ethiosat mógł zaspokoić zapotrzebowanie lokalnych widzów na kanały informacyjne i rozrywkowe, a jednocześnie napędzić rozwój etiopskiego sektora medialnego.

Od tamtego czasu AEB i EBC prosiły swoich członków o migrację ich kanałów i nadawanie tylko z jednej pozycji orbitalnej. Aby wesprzeć tę migrację, SES poprzez swój program szkoleniowy dla instalatorów, wspierany przez lokalnych partnerów Ethiopian Broadcasting Authority (EBA) oraz Ethiopian Space Science and Technology Institute (ESSTI), organizował codzienne sesje szkoleniowe. W rezultacie 20 tys. certyfikowanych instalatorów znajduje się we wszystkich częściach Etiopii, aby pomóc etiopskim widzom w przestawieniu anten i kontynuowaniu odbioru ulubionych kanałów bez żadnych przerw.

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...