reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

27.02-1.03 Polsat Sport: Eredivisie, UFC i magazyny

dodano: 2021-02-27 06:11 | aktualizacja: 2021-02-27 10:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 27-28 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj i tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj).

Plan transmisji:

27 lutego (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

8:30 snowboard: Puchar Świata w Bakuriani, Ipla

9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

10:10 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

11:50 KSW47, Polsat Sport Fight

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Odra Opole, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - SpVgg Greuther Fürth, Eleven Sports 1
komentuje: Michał Mitrut

13:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica, Ipla

13:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - GKS Tychy, Ipla

13:55 La Liga Santander: SD Eibar - SD Huesca, Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica, Ipla

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 2

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Górnik Łęczna, Ipla

16:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Dijon FCO - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i nSport+

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

18:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Fortuna: Liga: FC Zbrojovka Brno - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Hellas Werona - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Eredivisie: Heracles Almelo - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

21:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

21:10 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

21:25 Liga NOS: FC Porto - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 27 na 28 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW26, Polsat Sport Extra

0:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

0:20 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

28 lutego (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

8:30 snowboard: Puchar Świata w Bakuriani, Ipla

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

10:00 „Ninja Warrior Polska - making of” - program rozrywkowy, Polsat Sport

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Bakuriani, Polsat Sport News

10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Chrobry Głogów, Polsat Sport

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 3
komentują: Michał Mitrut i Jakub Ostrowski

13:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:20 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 2

14:05 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

14:10 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

14:30 Serie A Tim: Inter Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 4
komentują: Tomasz Zieliński i Piotr Czachowski

15:05 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - FC Augsburg, Eleven Sports 2

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:55 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

15:55 Fortuna: Liga: 1.FC Slovácko Uherské Hradiště - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: AZ Alkmaar - Feyenoord, Rotterdam, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:10 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: King Szczecin - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

18:15 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

18:25 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

20:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: AS Roma Rzym - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

20:35 wywiad z Janem Błachowiczem - wywiad, Polsat Sport Fight

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Olympique Lyon, Eleven Sports 2 i nSport+

20:55 La Liga Santander: Villarreal CF - Atletico Madryt, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

23:00 SuperLega: Kioene Padwa - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 28 lutego na 1 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:35 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 KSW53, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama