reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-25 - 2021-09-26

Sport.pl partnerem organizacji Anonymo Esports

dodano: 2021-02-19 01:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Sport.pl Sport.pl, należący do Gazeta.pl (Agora), stawia kolejny krok w branży e-sportu. Tym razem ten internetowy serwis został partnerem medialnym esportowej organizacji Anonymo Esports. W jej szeregach znajduje się między innymi skład „Counter Strike: Global Offensive”, czy ekipa, która zagra w 1. sezonie Ultraligii Teamfight Tactics.

Sport.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa zawarta między sport.pl a Anonymo Esports zakłada współpracę w zakresie tworzenia unikalnych treści na temat esportu. Obie strony będą się też wspierać w działaniach w mediach społeesportowy
cznościowych. 

- Cieszymy się, że udało nam się porozumieć z Anonymo Esports, która jest jedną z bardziej obiecujących organizacji w Polsce - mówi Patryk Stec, szef esportu w sport.pl. - Od kilku miesięcy nasze działania w obszarze esportu są bardzo intensywne, a podjęty przez nas właśnie krok stanowi tego najlepsze potwierdzenie. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pisać o sukcesach Anonymo na międzynarodowej scenie - dodaje.


Anonymo Esports to nowa organizacja na scenie esportowej. - W szybkim tempie podbiła jednak serca wielu fanów, między innymi za sprawą składu „Counter Strike: Global Offensive”, w którym znaleźli się topowi polscy gracze tacy, jak Janusz Pogorzelski „Snax” - mistrz świata i były reprezentant Virtus.pro - czytamy w komunikacie. W organizacji, założonej przez Mateusza Kowalczyka „Sówkę”, znajduje się także skład Teamfight Tactics, który zagra w pierwszym sezonie Ultraligii Teamfight Tactics (więcej tutaj). Anonymo Esports podpisało również umowy z influencerami, którzy będą reprezentować organizację w trakcie transmisji na platformach streamingowych (więcej tutaj)

- Jeszcze niedawno światy mediów i esportu nie przeplatały się - mówi Mateusz Kowalczyk „Sówek”, CEO Anonymo Esports. - Z czasem dostrzegliśmy jednak możliwość synergii i wszystkie wspólne mianowniki. Między innymi jest to rywalizacja. A my w Anonymo uwielbiamy rywalizować. Uwielbiamy także pisać i opowiadać historię, która zelektryzuje jak najwięcej osób. Nie mogliśmy znaleźć do tego lepszego partnera niż sport.pl - dodaje.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...