reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ uruchomił specjalny kanał Ligue 1

dodano: 2021-02-14 12:16 | aktualizacja: 2021-02-14 14:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/

canal plus ligue 1 kanał nowy sportowy 360px.jpg Po klapie pomysłu hiszpańsko-chińskiej firmy Mediapro  z kanałem Telefoot poświęconym francuskiej lidze piłkarskiej to Grupa CANAL+ odzyskała prawa do Ligue 1 i Ligue 2 do końca sezonu 2020-2021. Z tej okazji CANAL+ zdecydował się stworzyć nowy kanał poświęcony wyłącznie piłkarskiej lidze we Francji o nazwie CANAL+ Ligue 1.

CANAL+/myCANAL
canal plus ligue 1 kanał nowy sportowy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa, sportowa stacja we Francji jest dostępna za pośrednictwem MyCanal. Kanał CANAL+ Ligue 1 będzie zawierał wszystkie treści związane z elitą francuskiej piłki nożnej, czyli mecze i transmisje. CANAL+ Ligue 1 został uruchomiony w sobotę 13 lutego br. o godz. 17:00 z okazji meczu PSG - Nice.

Nowa stacja ma być dostępna w myCANAL dla wszystkich abonentów pakietu sportowego. 

W CANAL+ Ligue 1 abonenci znajdą w jednym miejscu wszystkie mecze Ligue 1 Uber Eats na żywo, transmisje meczów na żywo - pełna wersja - opóźnione, wszystkie programy dedykowane Ligue 1 z CANAL+ lub CANAL+ Sport oraz wszystkie treści Ligue 1 z innych kanałów (tematy, raporty, wywiady itp.). Ma to być taki „superhub” ligi francuskiej, czyli kanał, dzięki któremu Ligue 1 Uber Eats będzie dostępny przez cały czas, w jasny i czytelny sposób. 

Kanał będzie też dostępny bezpośrednio na stronie: https://www.canalplus.com/ligue-1-uber-eats/  oraz w kanałach Live / Sport myCANAL.

myCANAL oferuje również tryb eksperta, który pozwala na śledzenie wydarzeń sportowych, w tym meczów Ligue 1 Uber Eats, korzystając z treści dodanej premium (statystyki na żywo, rankingi, wiadomości i oś czasu do wymiany na żywo z redakcjami CANAL+).

Transmisja meczów jest zorganizowana w francuskim CANAL+ w następujący sposób: abonenci kanału CANAL+ będą mieli dostęp do dwóch  meczów Ligue 1 w sobotę o godz. 17:00 i niedzielę o 21:00. Abonenci kanału CANAL+ Sport będą mieli dostęp do 100% meczów, głównie w CANAL+ Sport oraz na kanałach dedykowanych, których częścią jest CANAL+ Ligue 1. Należy zaznaczyć, że spotkania będą transmitowane w Multisports,  abonenci kanału CANAL+ Sport będą mieli bezpłatny dostęp w kanałach Foot +.


 

Źródło: canalplus.com  lequipe.fr  sports.fr

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...
reklama