reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

13-15.02 Polsat Sport: Puchary, derby i magazyny

dodano: 2021-02-13 06:40 | aktualizacja: 2021-02-13 11:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 13-14 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: gala „Heraklesy 2020”, gala tygodnika „Piłka nożna”, Suzuki Puchar Polski koszykarzy, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, bobsleje, skeleton, narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo szybkie oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: gala „Heraklesy 2020” (więcej tutaj i tutaj), gala tygodnika „Piłka nożna” (więcej tutaj), Suzuki Puchar Polski koszykarzy (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

13 lutego (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: LaLiga Top Goals 2020 - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 skeleton, mistrzostwa świata w Altenbergu: konkurencja mieszana, Polsat Sport

9:00 bobsleje: mistrzostwa świata, Ipla

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: monobob kobiet, Polsat Sport

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Idre Fjäll: ski cross, Polsat Sport News

12:55 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: monobob kobiet, Polsat Sport

13:00 Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

13:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:45 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg półfinałowy ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Atletico Madryt, Eleven Sports 2

14:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg półfinałowy ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: 1. półfinał, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga: VfB Stuttgart - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 4

15:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 1

16:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:10 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - SD Huesca, Eleven Sports 2

16:25 Eredivisie: ADO Den Haag Haga - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg finałowy ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:00 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs wsadów i rzutów za 3 punkty, Polsat Sport News

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - AZS AGH Kraków, Ipla

17:10 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg finałowy ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 gala „Heraklesy 2020” - widowisko, Polsat Sport Extra

18:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:25 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: SD Eibar - Real Valladolid, Eleven Sports 4

18:30 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: 2. półfinał, Polsat Sport News

18:40 Eredivisie: Heracles Almelo - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

19:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg półfinałowy ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

19:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg półfinałowy ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Polsat Sport

20:00 La Liga Santander: FC Barcelona - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 1

20:30 Tauron Liga: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Spezia Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Montpellier HSC, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 Liga NOS: FC Porto - Boavista FC Porto, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 13 na 14 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 KSW51, Polsat Sport Extra

2:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 Ultimate Fighting Championship 258 (UFC258), Polsat Sport

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport Extra

14 lutego (niedziela)
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: monobob kobiet - 3. przejazd, Polsat Sport Extra

9:00 skeleton: mistrzostwa świata, Ipla

10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: monobob kobiet - 4. przejazd, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 KSW41, Polsat Sport Fight

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:35 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:55 Scottish Premiership: FC Saint Johnstone Perth - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Lorient, Eleven Sport 2

13:00 (Eurosport 2) i 13:15 (Polsat Sport) biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 5000 m kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

14:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

14:35 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tilburg, Polsat Sport Premium 2

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

15:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:30 (Polsat Sport Extra) i 18:15 (Eurosport 2) biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:50 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport News

15:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport Premium 1

16:30 (Polsat Sport Extra) i 17:00 (Super Polsat) Suzuki Puchar Polski koszykarzy: finał, Super Polsat i Polsat Sport Extra

16:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: FC Crotone - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: #VolleyWrocław - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

17:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport News

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: UD Levante Walencja - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Inter Mediolan - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Liga: Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 (Eleven Sports 2) i 21:00 (nSport+) Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i nSport+

21:10 Liga NOS: Moreirense FC Moreira de Cónegos - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 14 na 15 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW49, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 Bundesliga: „Legendy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama