reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce Sky UK dołączy Colours Gujarati

dodano: 2021-02-07 09:25
autor: RO | źródło: bizasialive.com

Colours Gujarati Popularny kanał telewizyjny w języku gudżarati Colours Gujarati stanie się jedyną usługą obsługującą odbiorców mówiących tym językiem w Wielkiej Brytanii. Międzynarodowy oddział dystrybucyjny Viacom18 jest w trakcie wprowadzania Colours Gujarati na rynek brytyjski.

Colours Gujarati
Colours Gujarati


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warto zauważyć, że treści od Colours Gujarati są już codziennie nadawane na antenie Colors Rishtey. Programy gudżarati „Rasoi Show” i „Dharam Thi Rishtey” należą do najczęściej oglądanych na tym kanale.

Pomimo wyzwań ekonomicznych, Indiacast podjął odważną decyzję o uruchomieniu Colours Gujarati. Inne kanały Colors od spółki Viacom18, a w szczególności Colors Rishtey i Colors Cineplex radzą sobie wyjątkowo dobrze w ciągu ostatnich kilku miesięcy podczas pandemii koronawirusa.

Colours Gujarati wystartuje, gdy tylko otrzyma miejsce EPG i dopełni wszelkich formalności z brytyjskim operatorem platformy Sky UK.
 
Na satelicie Astra 2G (28,2°E) z częstotliwości 11,582 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) są nadawane Colors Rishtey i Colors Cineplex. Kanały są szyfrowane w systemie VideoGuard.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...