Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News, Superstacja i Polsat Doku oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Liga NOS
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), skeleton
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
6 lutego (sobota)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News
7:30
tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry pojedynczej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport
8:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News
8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:00
tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry pojedynczej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport
9:07
snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News
9:07
narciarstwo dowolne, Puchar Świata: freestyle i freeski, bannoye, Ipla
9:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:00
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra
10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:00
skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla
10:07
snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News
10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00
tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry podwójnej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport
11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:07 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News
11:30
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra
12:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:55
2. Bundesliga: VfL Osnabrück - VfL Bochum, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport
13:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1
13:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
13:55
La Liga Santander: UD Levante Walencja - Granada CF Grenada, Eleven Sports 3
14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
14:05 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News
14:30
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 3. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra
14:30
skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla
14:45
PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2
15:00
Bundesliga: FC Augsburg - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 1
15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4
15:05 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 4
15:55
Sky Bet Championship: Barnsley FC - Derby County FC, Eleven Sports 3
16:00
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra
16:25
Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Twente Enschede, Polsat Sport News
16:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00
Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin, Ipla
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
17:30
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1
17:30 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4
17:50
Tauron 1. Liga: BAS Białystok - AZS AGH Kraków, Ipla
17:55
KSW57, Polsat Sport Fight
18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4
18:00
Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo, Ipla
18:00
Tauron 1. Liga: eWinner Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin, Ipla
18:25
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:30
KSW33, Polsat Sport News
18:55
Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3 i nSport+
komentują: Michał Mitrut (w Eleven Sports 3) oraz Filip Surma i Michał Bojanowski (w nSport+)
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1
20:00 „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny, Polsat Doku
20:30
PlusLiga: Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport
20:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News
20:55
La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:55
Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
22:30
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 6 na 7 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
1:30
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
2:00
UFC Fight Night, Polsat Sport
2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
3:00
tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra
3:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
4:30
KSW41, Polsat Sport Extra
7 lutego (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:10 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:07 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News
8:07 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News
9:07
snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News
10:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:07
snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News
10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
10:50
KSW49, Polsat Sport Fight
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News
12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4
12:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn
12:10
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport Extra
12:25
Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
12:30 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport
12:55
Scottish Premiership: Hamilton Academical FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News
13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:55
La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2
14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:25
Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1
14:30
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 3. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra
14:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:30
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - FC Crotone, Eleven Sports 1
14:30
skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla
14:45
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport
14:55
Ligue 1 Uber Eats: Nimes Olympique - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3
14:55
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 4
15:05 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:55
Fortuna: Liga: 1. FK Pribram Przybram - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News
16:00
bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra
16:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
16:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:45 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
16:55 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4)
Bundesliga: Arminia Bielefeld - Werder Brema, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
17:00 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport Extra
17:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra
17:55
Serie A Tim: Parma Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2
18:00
SuperLega: Kioene Padwa - NBV Werona, Polsat Sport News
18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:25
Fortuna: Liga: SK Sigma Olomouc Ołomuniec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 1
20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:30
PlusLiga: Trefl Gdańsk - GKS Katowice, Polsat Sport
20:40
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3
20:55
Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport
21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn,Eleven Sports 4
21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV
21:40
Liga NOS: SC Braga - FC Porto, Eleven Sports 4
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
Noc z 7 na 8 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
2:00
KSW51, Polsat Sport
2:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
4:00 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.