reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DW English HD i TV5 Monde HD w sieci Jambox

dodano: 2021-01-29 07:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

Jambox SGT (grupa Vectra), operator sieci Jambox, poinformował abonentów o poszerzeniu oferty o kanały DW English HD i TV5 Monde HD. Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do DW English i TV5 Monde w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał DW English HD w ofercie sieci Jambox dostępny jest na pozycji numer 464, w takich pakietach jak Podstawowy, Korzystny, Bogaty, Mini HD, Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD (więcej tutaj), natomiast stacja TV5 Monde HD znalazła się na pozycji numer 465, w takich pakietach jak Podstawowy, Korzystny, Bogaty i Więcej Świata (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Jambox powiększyła się m.in. o takie kanały telewizyjne jak Polonia1 HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj), Insight TV UHD (więcej tutaj) i Gold TV HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD 2xS2 FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama