Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Liverpool FC – Manchester United. Transmisja live z Pucharu Świata w Zakopanem w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Everton FC [mecz przełożony]
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
15:00 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Kaczmarczyk
20:15 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka CANAL+ Sport 2
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: LOSC Lille – Stade de Reims
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Dallas Mavericks – Chicago Bulls Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – ACF Fiorentina
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona – Athletic Club
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – Genoa CFC 1893
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Crotone – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: LOSC Lille – Stade de Reims
Komentarz: Marcin Pawłowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais – FC Metz
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – ACF Fiorentina
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica Eurosport 1
09:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora: Przejazd slalomu giganta kobiet
10:10 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Flachau: 1. przejazd slalomu mężczyzn
12:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Flachau: 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:45 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
19:45 Snooker: Masters, Londyn: Finał Eurosport 2
10:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Oberhof: 1. przejazd kobiet
11:25 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Oberhof: 2. przejazd kobiet
12:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
13:10 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: Zawody
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin Polsat Sport Extra
09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek kobiet
10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek kobiet
11:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 1500 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
12:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
13:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 5000 m kobiet
13:55 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 10000 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
14:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 10000 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa – Anwil Włocławek Polsat Sport News
12:15 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 1500 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
13:05 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn
14:05 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn
14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn
15:05 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn
15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 500 m kobiet (sprint)
15:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 1000 m mężczyzn (sprint)
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
16:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 500 m kobiet (sprint)
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy: Bieg na 1000 m mężczyzn (sprint)
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Sir Safety Conad Perugia – Allianz Milano Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Fenerbahçe Beko – Beşiktaş Sompo Japan
Komentarz: Krzysztof Sendecki
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Türk Telekom – Anadolu Efes
Komentarz: Krzysztof Sendecki