reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy” i BBC Lifestyle z serią podcastów

dodano: 2021-01-08 02:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” „Wysokie Obcasy” (Agora) we współpracy z kanałem BBC Lifestyle ruszyły z cyklem podcastów „Bądź dla siebie dobra”. Jak zapowiada nadawca, każdy z czterech odcinków projektu, realizowany ze wsparciem specjalistów, rozwija i tłumaczy zagadnienia z zakresu diety, kosmetologii czy seksu, które mogą wpływać na jakość życia i samoocenę. Premiera każdego z nich nastąpi na początku roku 2021 w serwisach streamingowych i podcastowych, na platformie podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Projekt „Bądź dla siebie dobra” to pierwsza odsłona podcastów „Wysokich Obcasów” przygotowana z partnerem, którym została stacja BBC Lifestyle.

- Obie marki połączyła ważna idea, by kobiety żyły w zgodzie same ze sobą, odpowiednio pielęgnując zdrowie, urodę i kondycję psychiczną - czytamy w komunikacie.


W ramach projektu na słuchaczy czekać będą 4 odcinki:
  • „Jak mądrze schudnąć?”,
  • „Cała prawda o zabiegach kosmetycznych”,
  • „Czy masz zdrowe jelita?”
  •  „Jak osiągnąć lepszy orgazm?”

Podcasty prowadzą redaktorki „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”: Anna J. Dudek, Agnieszka Urazińska i Margit Kossobudzka. Ich gośćmi są specjalistki z zakresu zdrowia, dietetyki, kosmetologii oraz edukacji seksualnej, m.in. Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Magdalena Suchan i Alicja Długołęcka. 

Pierwszy odcinek podcastu jest już dostępny, natomiast kolejne publikowane będą w piątki 8, 22 i 29 stycznia br. m.in. na profilu „Wysokich Obcasów” na Facebooku, na platformach Spotify, YouTube i podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl. 

„Wysokie Obcasy” zadebiutowały z autorskimi podcastami w listopadzie 2020 roku. W każdy piątek redaktorki magazynu rozmawiają o psychologii, rozwoju osobistym, rodzicielstwie, zdrowiu, seksie i ekologii (więcej tutaj).

„Bądź dla siebie dobra” - premiery w piątki na profilu „Wysokich Obcasów” na Facebooku, na platformach Spotify, YouTube i podcastowej Tok FM oraz w serwisie wysokieobcasy.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama