reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skecze kabaretu Tey w Radiu Pogoda

dodano: 2021-01-06 01:28 | aktualizacja: 2021-01-06 15:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda Boże Narodzenie wiara religia Kościół chrześcijaństwo Od poniedziałku, 4 stycznia 2021 roku Radio Pogoda (Agora) prezentuje na swojej antenie skecze kabaretu Tey. Można ich słuchać w ramach pasma „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda” od poniedziałku do piątku po godz. 11:00, a także na radiopogoda.pl w formie podcastów. Dodajmy, iż w czwartek, 31 grudnia 2020 roku stacja emitowała program „Kabaret Tey w Radiu Pogoda”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 4 stycznia 2021 roku na antenie Radia Pogoda ruszyło pasmo „Kawał kabaretu w Radiu Pogoda”, w którym prezentowana jest twórczość legendarnej grupy Tey. To skecze i piosenki nagrywane podczas przedstawień tego kabaretu w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Jak czytamy w opisie, Zenon Laskowik, Bohdan Smoleń, Janusz Rewiński i Krzysztof Jaślar występują w nich w swoich popisowych numerach oraz utworach w aranżacjach Zbigniewa Górnego. Nagrań dokonał Tadeusz Osipowicz, współpracownik Kabaretu Tey w tamtych czasach, a ich masteringiem zajęło się studio Blue Room Productions. 

Słuchacze Radia Pogoda mogą słuchać skeczy kabaretu Tey emitowanych w eterze od poniedziałku do piątku po godzinie 11:00, a także podcastów z audycji na stronie radiopogoda.pl (więcej tutaj).

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie rozgłośni, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

„Kawał kabaretu w Radiu Pogoda” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 11:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...
reklama