reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-15 - 2021-01-16 - 2021-01-17

31.12-4.01 Polsat Sport: Derby, futbol i magazyny

dodano: 2020-12-31 02:43 | aktualizacja: 2020-12-31 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 31 grudnia 2020 roku - 3 stycznia 2021 roku na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Rajd Dakar, Energa Basket Liga, PlusLiga, SuperLega, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, La Liga Santander, Liga NOS oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends All Star.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Rajd Dakar (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj i tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends All Star (więcej tutaj).

Plan transmisji:

31 grudnia (czwartek)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 KSW56, Polsat Sport Extra

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:10 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 narciarstwo dowolne: „Magazyn freestyle” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:10 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:50 KSW55, Polsat Sport Fight

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:35 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Formuła 1: podsumowanie sezonu, Eleven Sports 1

20:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:35 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

21:35 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23:05 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 31 grudnia na 1 stycznia (z czwartku na piątek)
0:00 „Clip” - magazyn, Polsat Sport

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:50 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:35 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:35 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1 stycznia (piątek)
5:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW39, Polsat Sport Fight

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: podsumowanie sezonu, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Zastal Enea BC Zielona Góra, Polsat Sport

17:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

18:25 Sky Bet Championship: Sheffield Wednesday FC - Derby County FC, Eleven Sports 1

18:30 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:10 Energa Basket Liga: King Szczecin - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport

20:30 Formuła 1: podsumowanie sezonu, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 1 na 2 stycznia (z piątku na sobotę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2 stycznia (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:45 KSW56, Polsat Sport Fight

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: VfL Bochum - SV Darmstadt 98, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:25 Scottish Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport

13:55 La Liga Santander: Villarreal CF - UD Levante Walencja, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - FC Augsburg, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Arminia Bielefeld - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 3

15:25 Bundesliga: Werder Brema - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:10 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

16:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport

17:30 (Eleven Sports 1) i 18:25 (Eleven Sports 4) Bundesliga: Hertha BSC Berlin - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Kioene Padwa - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Extra

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - Real Valladolid, Eleven Sports 2

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

18:55 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - SC Braga, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Sky Bet Championship: Stoke City FC - Bournemouth AFC, Eleven Sports 1

21:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 2 na 3 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 KSW55, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3 stycznia (niedziela)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:40 KSW30, Polsat Sport Fight

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: Inter Mediolan - FC Crotone, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:30 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 Serie A Tim: Cagliari Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:55 Liga NOS: CD Santa Clara Ponta Delgada - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport Extra

18:30 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

19:00 KSW41, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 La Liga Santander: SD Huesca - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 jeździectwo: „Magazyn FEI Equestrian World 2020” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:55 Liga NOS: FC Porto - Moreirense FC, Eleven Sports 3

22:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:25 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 3 na 4 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW55, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

1:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama