reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNT zamyka najdłuższe w historii reality show

dodano: 2020-12-18 17:59 | aktualizacja: 2020-12-19 10:56
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/rg.ru

TNT reality show Dom 2 Kończy się najdłuższy na świecie codzienny reality show o tym, jak budować miłość. Rosyjski kanał telewizyjny TNT zamyka „Dom-2”. Wielki dwugodzinny finał tego programu zostanie wyemitowany 30 grudnia 2020 roku.

rg.ru
TNT reality show Dom 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program pojawił się na TNT w 2004 roku i stał się jednym z najbardziej renomowanych projektów telewizyjnych.

Na początku XXI wieku nastąpił długo oczekiwany przełom w światowym przemyśle telewizyjnym. Holenderska firma Endemol otworzyła nowy gatunek – reality show, tworząc projekt „Big Brother”. W Rosji zwiastunem nowej ery było show „Za szkłem” i przeróbka holenderskiego formatu. Jednak oba projekty zostały szybko zamknięte. Wtedy zdecydowano, aby postawić na romantyczne historie i tworzenie par poprzez niekończący się codzienny projekt.

Pięć nowych programów z gatunku stand-up zajmie miejsce po „Dom-2”.

Przestrzeń telewizyjna w Rosji zmieniła się diametralnie w ciągu 16 lat od momentu uruchomienia „Dom-2”. W kraju pojawiło się ponad 400 kanałów telewizyjnych. Do tego intensywna rywalizacja o uwagę widzów ze strony sieci społecznościowych i YouTube. Aby utrzymać konkurencyjność, należy jeszcze bardziej skupić się na tym, co tworzy sedno marki TNT i na tym, co wychodzi lepiej od innych. Są to dwie najpopularniejsze w kraju rzeczy – seriale i humor. Tak skomentowano decyzję o zamknięciu projektu „Dom-2” w rosyjskiej telewizji.

Podczas istnienia reality-show, wystąpiło w nim kilka tysięcy uczestników z całego świata. W ramach projektu rozegrano około 30 wesel, urodziło się 14 dzieci. Wśród prowadzących show – Ksenia Sobczak, Ksenia Borodina i Olga Buzowa. Wśród znanych uczestniczek – Alena Wodonajewa, Wiktoria Bonja, Nelli Jermołajewa i inne.

Źródło: rg.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...
reklama