reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-16 - 2021-01-17 - 2021-01-18

12-14.12 Polsat Sport: Finał MLS, derby i magazyny

dodano: 2020-12-12 06:10 | aktualizacja: 2020-12-12 11:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 12-13 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Major League Soccer (MLS), Bundesliga, 2. Bundesliga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, skeleton, snowboard oraz e-sport - „Cyberpunk 2077”, Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall i The Teamfight Tactics: Galaxies Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - „Cyberpunk 2077” (więcej tutaj), Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall (więcej tutaj) i The Teamfight Tactics: Galaxies Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 grudnia (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:30 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:35 (Eurosport 2) i 11:45 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Ipla

12:55 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Athletic Bilbao, Eleven Sports 2

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:00 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Chrobry Głogów, Ipla

14:30 (Eurosport 1) i 14:45 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - Spezia Calcio, Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Borussia Dortmund - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - Werder Brema, Eleven Sports 3

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica, Ipla

16:10 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:10 La Liga Santander: Getafe CF- Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

16:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

16:45 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno, Ipla

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4 i nSport+

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - MKS Będzin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Zastal Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
komentują: Michał Wszołek i Sebastian Chabiniak

17:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 2

18:30 SuperLega: Leo Shoes Modena - Consar Rawenna, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PEC Zwolle, Polsat Sport Extra

20:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Hellas Werona, Eleven Sports 1

20:30 Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Montpellier HSC, Eleven Sports 2

21:00 snowboard, Puchar Świata w Cortinie d'Ampezzo: slalom gigant równoległy, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach, Polsat Sport News

23:00 e-sport, The Teamfight Tactics: Galaxies Championship, Polsat Games

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW40, Polsat Sport Fight

Noc z 12 na 13 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW42, Polsat Sport Extra

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Major League Soccer (MLS), finał: Columbus Crew SC - Seattle Sounders FC, Polsat Sport Extra

3:25 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

4:00 Ultimate Fighting Championship 256 (UFC256), Polsat Sport

13 grudnia (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

11:45 biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:00 (Eleven Sports 1) i 14:05 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Radomiak Radom, Polsat Sport

12:30 KSW45, Polsat Sport Fight

12:55 Scottish Premiership: Dundee United - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

13:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna, Ipla

13:30 (Eurosport 1) i 14:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

14:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:25 Eredivisie: VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

14:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

14:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 4

15:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

16:00 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:00 e-sport: „Cyberpunk 2077” - premiera gry, Polsat Games

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Utrecht, Polsat Sport News

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 3

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Bundesliga: „Najlepsi bramkarze Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

17:55 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport Premium 1

19:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:55 (Eleven Sports 4) La Liga Santander: FC Barcelona - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie, Polsat Sport

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Parma Calcio, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique Lyon, Eleven Sports 3

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: podwójna jazda po muldach, Polsat Sport News

23:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

23:00 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 e-sport, The Teamfight Tactics: Galaxies Championship, Polsat Games

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 13 na 14 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 KSW55, Polsat Sport

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama