reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telekom Srbija wdrożył system Irdeto

dodano: 2020-12-07 18:26
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

m Sat TV platforma Telekom Srbija serbia platforma astra 3A 360px.jpg Wiodący serbski operator telekomunikacyjny Telekom Srbija zdecydował się zabezpieczyć zawartość rozwiązaniami Irdeto. Telekom Srbija niedawno wdrożył Irdeto Control, system z wieloma DRM, na swojej platformie OTT.

Telekom Srbija


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki temu zabezpieczeniu Telekom Srbija jest w stanie zabezpieczyć prawa do swoich treści premium.

Irdeto Control to multi-DRM, kompatybilny z rozwiązaniem MovieLabs, które jest oferowane jako w pełni zarządzana usługa, hostowana w chmurach publicznych lub jako licencjonowane oprogramowanie. Wybierając to rozwiązanie, Telekom Srbija skorzysta z wysoce skalowalnej infrastruktury, która może z łatwością sprostać wymaganiom klientów nawet podczas wydarzeń o dużym natężeniu, takich jak duże transmisje sportowe na żywo.

Bardziej zaawansowane funkcje pozwalają również Telekom Srbija oferować swoim klientom różne modele subskrypcji, które zwiększają przychody.

Telekom Srbija to nowoczesna firma telekomunikacyjna z siedzibą w Belgradzie, która od 24 lat odgrywa wiodącą rolę w sferze telefonii stacjonarnej i komórkowej, Internetu i multimediów, zarówno w Serbii, jak i w całym regionie. Jest też operatorem platformy satelitarnej m:SAT tv na satelicie Astra 3B (23,5°E), gdzie dzierżawi 5 transponderów.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...