reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały TVP w Canal+ telewizja przez internet

dodano: 2020-12-08 11:30 | aktualizacja: 2020-12-08 21:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Canal+ 8 grudnia br. wśród kanałów dostępnych w usłudze CANAL+ telewizja przez internet pojawiły się cztery kanały Telewizji Polskiej: TVP3 Warszawa, TVP Info HD, TVP Seriale i TVP Sport HD, a także CANAL+ Domo HD i MTV Live HD.

TVP Sport Canal+ telewizja przez internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nowo dodanych stacji, poza CANAL+ Domo HD, nie działają takie usługi CANAL+, jak Backward EPG (catch up TV, do 8 godzin), Start-Over (oglądanie programu od początku) i TimeShift (pauzowanie, wznawianie, cofanie i przewijanie). Funkcje te są dostępne dla większości z pozostałych kanałów oferowanych w streamingu w CANAL+ telewizja przez internet. Z informacji satkurier.pl wynika, że dla TVP Seriale na Android TV mają zostać włączone funkcje Start-Over, TimeShift i Backward EPG.

Dotarliśmy również do informacji, że TVP Sport HD i CANAL+ Domo nie będą dostępne w bezpłatnej ofercie CANAL+ telewizja przez internet dla abonentów Platformy CANAL+. W drugim przypadku wynika to z tego, że CANAL+ Domo nie jest dostępny w pakietach satelitarnych CANAL+.

Pełna oferta CANAL+ telewizja przez internet obejmowała dotychczas 76 kanałów, w tym takie stacje, jak CANAL+, HBO i Eleven Sports, oraz bibliotekę treści VOD. Teraz dołączają do niej 4 kanały TVP: TVP3 Warszawa, TVP Info HD, TVP Seriale i TVP Sport HD, oraz CANAL+ Domo HD i MTV Live HD. Daje to łącznie 82 kanały telewizyjne.

Jak dowiedział się satkurier.pl, TVP3 Warszawa, TVP Info HD i TVP Seriale oraz CANAL+ Domo HD i MTV Live HD będą dostępne w pakiecie Fun & Info, natomiast TVP Sport HD trafi do pakietu Sport. Ponadto TVP Sport HD będzie dostępny tylko w aplikacji na Android TV (w tym na CANAL+ BOX 4K).

Z CANAL+ telewizja przez internet można korzystać przez aplikację na urządzenia z systemami Android i iOS oraz Android TV i Apple TV czy w przeglądarkach internetowych, a od końca października także na dedykowanym dekoderze Android TV - CANAL+ BOX 4K.

Szczegółowy opis usługi CANAL+ telewizja przez internet znajduje się w wydaniu SAT Kuriera 5-6/2020 lub pod tym linkiem. Natomiast raport z testów dekodera CANAL+ BOX 4K można znaleźć w najnowszym numerze SAT Kuriera 11-12/2020, w dystrybucji jeszcze w tym tygodniu.
 
Streaming TVP Sport w CANAL+ telewizja przez internet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak balkonowy prosty 40cm

Stojak uniwersalny instalowany pionowo do barierki balkonowej.

30 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama