reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska szefową redakcji Tele5

dodano: 2020-11-26 20:59 | aktualizacja: 2020-11-27 16:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polcast

Tele5 Tele 5 nowe logo 10.2018 Od listopada br. do zespołu stacji Tele5 dołączyła Ewa Wąsikowska-Tomczyńska, która objęła nowo stworzone stanowisko szefowej redakcji. W ramach swoich obowiązków odpowiada za kreację i produkcję programów Tele5, redakcję oraz prowadzenie codziennej oprawy stacji, komunikację z mediami branżowymi i autopromocję w mediach społecznościowych (Instagram, Tik Tok).

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska, fot. Polcast Italia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Warsztat dziennikarski pani Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej, doświadczenie i świetne obycie przed kamerą, a także umiejętności w zakresie produkcji i przygotowywania programów zainspirowały nas do stworzenia nowych form programowych, które już od grudnia stopniowo będziemy wprowadzać na antenę - zapowiada kierownictwo Tele5.

- Jest mi niezwykle miło, że mogę zasilić zespół Tele5, stację której mottem przewodnim jest „moc rozrywki”. W ramach tej obietnicy będziemy wspólnie przygotowywać nowe, jestem przekonana, że bardzo ciekawe produkcje, które spodobają się widzom - deklaruje Ewa Wąsikowska-Tomczyńska.

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska do końca października pracowała w „Super Expressie”, gdzie była szefową „Magazynu Super Express TV”, szefową dodatku popularno-naukowego „Super Fokus”, wydawcą albumów popularno-naukowych, vlogerką oraz autorką i prowadzącą programu o tematyce show-biznesu pt. #HOT. Jest także autorką książki „Polaków seks powszedni”, a jej najnowsza powieść sensacyjna właśnie już niebawem ukaże się na rynku.

Tele5 emituje nieprzerwanie swój program od ponad 18 lat. Stacja jest dostępna przez sieci kablowe, platformy satelitarne (CANAL+, Cyfrowy Polsat) oraz naziemnie cyfrowo: przez lokalny MUX L4 we Wrocławiu, Świdnicy i okolicach. Dociera do prawie 68 proc. gospodarstw domowych w Polsce (ponad 9 mln). Ponadto jako jedna z nielicznych niekodowanych stacji polskojęzycznych jest odbierana w całej Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Sygnał programu Tele5 jest retransmitowany do USA i znajduje się w ofercie płatnych sieci kablowych w skupiskach zamieszkanych przez Polonię.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...