reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znamy laureatów Romance TV Award 2020

dodano: 2020-11-23 14:53 | aktualizacja: 2020-11-23 16:48
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Romance TV Award Widzowie oraz jury stacji Romance TV już po raz czwarty wybrali najbardziej romantyczne hotele, zaś po raz pierwszy najromantyczniejszą restaurację w Polsce. Statuetki Romance TV Award powędrowały do sześciu laureatów. Zwycięskiemu hotelowi w kategorii „Najbardziej romantyczny hotel w Polsce”, wybieranemu w głosowaniu widzów, nagrodę wręczył osobiście Ambasador stacji Daniel Józek QCZAJ, któremu towarzyszyła ekipa programu „Co za tydzień” z TVN.

Pałac Mała Wieś, fot. Romance TV
Pałac Mała Wieś Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Celem organizowanego przez stację Romance TV konkursu jest wyróżnienie i docenienie rodzimych hoteli, w których pary mogą spędzić wyjątkowe chwile jak rocznice, śluby, weekendy we dwoje. W tym roku konkurs został poszerzony o dodatkową kategorię, jaką jest „Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce”. Do finału zakwalifikowało się 20 hoteli oraz 18 restauracji z całego kraju. To spośród nich Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji Daniela QCZAJ’a wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach. Po raz pierwszy w historii mamy także nagrody ex aequo oraz sytuację, gdy jeden hotel zwyciężył w dwóch kategoriach.

Nagrodę publiczności, którą przyznają widzowie w głosowaniu internetowym i tytuł „Najbardziej romantycznego hotelu 2020” otrzymał Pałac Mała Wieś ****, będący również laureatem w kategorii eventów.

Według jury „Najbardziej romantyczną ofertę dla par” oferują Hotel Almond Business & SPA **** z Gdańska oraz Weranda Home ze Sławicy. „Najbardziej romantyczne eventy” zorganizować można w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów oraz w Pałacu Mała Wieś****. Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy to miejsce, gdzie zrelaksujemy się w „Najromantyczniejszym SPA”. „Najromantyczniejszą restauracją w Polsce” została Zielona Weranda z Poznania.
 
Zielona Weranda z Poznania - „Najromantyczniejsza restauracja w Polsce” według Romance TV
 

– W tym roku udało nam się przeprowadzić wyjątkową edycję Romance TV Award. Do finału dostała się rekordowa liczba hoteli, co nas bardzo cieszy, gdyż widzimy, że z roku na rok nasz konkurs jest coraz bardziej popularny, a goście doceniają obiekty, które nagradzamy. W tym roku dodaliśmy nową kategorię dla restauracji, więc również w tej sferze, Romance TV może docenić te najbardziej romantyczne miejsca na mapie Polski. Wszystkie nagrodzone obiekty mają swój niepowtarzalny charakter i są absolutnie wspaniałe. W najważniejszej kategorii, czyli tej, gdzie nagrodę przyznają widzowie w głosowaniu na stronie internetowej, mieliśmy w tym roku rekordową ilość oddanych głosów – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor Romance TV Polska. – Wszyscy laureaci otrzymają miesięczną kampanię reklamową na antenie Romance TV.

Relację z osobistego wręczenia nagrody przez Daniela QCZAJ’a Najbardziej romantycznemu hotelowi w Polsce zobaczyć będzie można na antenie TVN w programie „Co za tydzień”.

Partnerzy tegorocznej edycji konkursu Romance TV Award:
Kropka TV, GdzieZjesc.info, Wirtualna Polska, SPA&MORE, Twoje-Miasto.pl, Turyści.pl, PremiumTV TVN, Dobre Wnętrze, Urządzamy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...