reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa aplikacja mobilna TVP Sport już dostępna

dodano: 2020-11-16 15:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP Sport/satkurier.pl

TVP Sport aplikacja beta Po trwających niecały miesiąc testach, w których udział brał również satkurier.pl, TVP Sport udostępnia nową aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android. Wprowadzono m.in. personalizację oraz udoskonalono player. Natomiast funkcje AirPlay i Google Cast pozwolą przeglądać treści także na ekranach telewizorów. Nowa aplikacja jest dostępna również w wersji „dark mode".

TVP Sport
TVP Sport aplikacja mobilna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tak dobrej aplikacji jeszcze w Polsce nie było. Udostępniliśmy ją wcześniej ekspertom i byli zaskoczeni jej wysokim poziomem technologicznym. Oczywiście jest bezpłatna i dzięki niej widzowie będą mieć dostęp do wszystkich transmisji z Pucharem Świata w skokach narciarskich, a w przyszłym roku – Euro 2020 i igrzyskami olimpijskimi na czele. Nie zapominajmy jednak o innych znakomitych funkcjonalnościach! - powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

W nowej aplikacji mobilnej TVP Sport, oprócz artykułów i materiałów wideo tworzonych przez dziennikarzy TVP Sport, quizów, bazy wyników, tabel i terminarzy, można znaleźć przede wszystkim transmisje wydarzeń sportowych bez dodatkowych opłat.

TVP Sport pokazuje takie wydarzenia, jak igrzyska olimpijskie, piłkarskie mistrzostwa świata oraz Europy, mecze piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie reprezentacji Polski, piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, PKO Ekstraklasy, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, zawodowe gale pięściarskie i wydarzenia lekkoatletyczne.

Player, w trakcie odtwarzania, pozwala na jednoczesne przeglądanie innych stron aplikacji (funkcja PiP), na dostęp do równoległych streamów, a dzięki funkcji przypominania użytkownik będzie mógł otrzymać powiadomienie o rozpoczynającej się transmisji.

Jedną z nowości jest również dostępność przez AirPlay oraz Google Cast. Dzięki temu jednym kliknięciem można m.in. castować multimedia z urządzenia mobilnego od razu na ekran telewizora.

Każdy użytkownik ma możliwość wyboru dyscyplin, drużyn oraz sportowców, którzy najbardziej go interesują. Dzięki funkcji personalizacji nie przegapi żadnej informacji z nimi związanej, a intuicyjny układ umożliwia dotarcie do treści w jeszcze prostszy sposób. Dodawanie artykułu lub materiału wideo do schowka pozwala szybko wrócić do niego wtedy, kiedy użytkownik znajdzie czas.

Nowa aplikacja TVP Sport to również całkowicie odświeżony interfejs. Oprócz wersji jasnej, klasycznej, można również wybrać wersję „dark mode", która pozwala oszczędzić baterię w telefonie oraz wzrok.

Nowa aplikacja jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS oraz w telefonach Huawei.

Wrażenia z testów nowej aplikacji TVP Sport prowadzonych przez satkurier.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...