reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski operator wyprodukuje serial o koronawirusie

dodano: 2020-10-30 18:44 | aktualizacja: 2020-10-30 19:28
autor: RO | źródło: obob.tv

Serial komediowy o koronawirusie Afera rosyjskiego operatora MTS Jeden z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Rosji ogłosił przygotowania do nakręcenia serialu komediowego o koronawirusie. Serial nosi tytuł „Afera” i ma opowiadać o mieszkańcach wsi, którzy odnaleźli korzyści z kwarantanny i nie chcą z niej rezygnować. MTS, posiadający m.in. platformę DTH na satelicie ABS-2A (74,9°E), już pracuje nad swoją produkcją.

MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główni bohaterowie serialu - bracia Wania, Kostia i Daniła Popow, przez wiele lat trzymali w strachu całą wioskę i terroryzowali sąsiadów. Wszystko zmieniła pandemia koronawirusa.

Bracia zamknęli się w swoim domu, a mieszkańcy po raz pierwszy od wielu lat spokojnie westchnęli. Pod koniec samoizolacji, mieszkańcy wioski jednogłośnie decydują się nie informować rodziny Popow o zniesieniu kwarantanny. W ten sposób zaczyna się wielka afera z udziałem 200-osobowej wioski. Stawką jest ogólny spokój i dobrobyt, ale jak długo uda się utrzymać tajemnicę i czy nie pociągnie za sobą poważniejszych konsekwencji? Mieszkańcy robią wszystko, aby nie dopuścić do prawdy. W międzyczasie młodszy Popow zakochuje się w pielęgniarce, która przybyła z miasta i stawia pod młotek cały plan wioski.

Premiera 10-odcinkowej serii „Afera” jest zaplanowana na 2021 rok w kinie online MTS TV.

MTS Media to siostrzana firma grupy MTS, która rozwija swoje aktywa medialne i produkty telewizyjne, obejmujące IPTV, telewizję kablową i satelitarną, dystrybucję i produkcję treści oraz zarządzanie studiem filmowym Kinopolis. Jednym z priorytetów MTS Media jest rozwój własnej platformy multimedialnej, pozwalającej na oglądanie treści we wszystkich środowiskach cyfrowych.

MTS Media przystąpiło do produkcji kilku własnych, przełomowych projektów dla kinoteatru online MTS TV. „Afera” to współczesna opowieść z pozytywnym spojrzeniem na trudny czas dla wielu z nas. Pandemia koronawirusa odbiła się na życiu wszystkich ludzi, w tym mieszkańców odległych zakątków Rosji. Oprócz wszystkich trudności, bohaterowie serialu znaleźli pozytywne aspekty z samoizolacji. To kolejne przypomnienie dla nas wszystkich, abyśmy nie poddawali się w obliczu trudności, które stały się codzienną rzeczywistością

- powiedział wiceprezes ds. rozwoju biznesu medialnego w MTS, Igor Miszin.


Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...