Atlético - Betis: deser po El Clásico w 4K w 7. kolejce LaLigi

dodano: 2020-10-21 15:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/Eleven Sports/satkurier.pl

LaLiga Santander Czas na pierwsze El Clásico z Ronaldem Koemanem w roli trenera FC Barcelony. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie na Camp Nou padł remis 0:0, ale w Madrycie Królewscy wygrali 2:0. Niestety w tych meczach Antoine Griezmann niczym się nie wyróżnił. Pytanie czy teraz odegra większą rolę? Transmisja El Clásico w kanałach CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1. Obaj nadawcy pokażą wszystkie mecze 7. kolejki LaLigi Santander.

La Liga Santander LaLiga Eleven Sports Network Atletico Madryt Wanda Metropolitano

Atlético - Betis: deser po El Clásico
Gdy opadną emocje po El Clásico, odbędzie się inne, niezwykle interesujące starcie, w którym stołeczne Atlético podejmie jedenastkę Betisu.
Los Colchoneros są jedną ekipą w stawce pozostającą bez porażki. Piłkarze Diego Simeone rozegrali dotąd cztery spotkania, w których zwyciężali dwukrotnie i tyleż samo dzielili się punktami z rywalami. 8 punktów daje madrytczykom 8. pozycję. Atléti tracą do plasujących się na czele graczy Realu Sociedad oraz Villarrealu 3 oczka. Jednakże liderzy mają na koncie 2 mecze więcej, zatem gospodarze obiektu Wanda Metropolitano pozostają w ścisłym kontakcie ze szczytem tabeli.

Betis natomiast w tym sezonie nie uznaje kompromisów. Z sześciu dotychczasowych gier Andaluzyjczycy połowę wygrali, a drugie tyle przegrali. Od lipca zespół Beticos prowadzi trener Manuel Pellegrini, który wrócił do Hiszpanii po nieudanej przygodzie z West Hamem. Pod kierunkiem chilijskiego szkoleniowca drużyna z Sewilli ma plasować się w górnej połowie tabeli i jak najszybciej zapomnieć o poprzedniej kampanii, którą zakończyła zaledwie na 15. pozycji.