reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zygmunt Solorz w radzie nadzorczej TV Spektrum

dodano: 2020-10-06 16:20 | aktualizacja: 2020-10-21 20:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Zygmunt Solorz fot. K.Dubiel W TV Spektrum Sp. z o.o., nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV, powołana została rada nadzorcza, w skład której weszli Zygmunt Solorz, Stanisław Janowski oraz Tomasz Szeląg. Zmiany nastąpiły również w zarządzie, w którym zasiadają obecnie Adam Nowe, Janusz Pliszka oraz Norbert Walkiewicz - menedżerowie z Grupy Polsat.

Fokus TV Nowa TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej, rzecznik prasowy Grupy Polsat, zmiany mają na celu jak najszybszą i skuteczną integrację kanałów Fokus TV i Nowa TV z Grupą Polsat, a w efekcie wzmocnienie, rozwój oraz skuteczniejsze budowanie ich oferty programowej w oparciu o polskie produkcje.

Przypomnijmy, że we wrześniu br. Telewizja Polsat, dzięki transakcji z Grupą ZPR Media, została większościowym udziałowcem spółki TV Spektrum Sp. z o.o., nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV. Dotychczas Telewizja Polsat posiadała poniżej 50 proc. udziałów (49,48 proc.).

W wyniku transakcji, Telewizja Polsat została jedynym właścicielem TV Spektrum Sp. z o.o., co ma jej ułatwić i usprawnić zarządzanie kanałami Fokus TV i Nowa TV. Dzięki temu, będzie również możliwe wzmocnienie, rozwój oraz skuteczniejsze budowanie ich oferty programowej w oparciu o polskie produkcje, informuje Telewizja Polsat.

Fokus TV jest kanałem dokumentalnym. Proponuje szerokie spektrum programów o tematyce dotyczącej aktualnych zjawisk społecznych, zachodzących w Polsce i na świecie, globalnych problemów, wydarzeń wpływających na życie każdego, faktów z historii współczesnej oraz sekretów świata medycyny. Pokazuje Mocną Stronę Życia - to nie tylko hasło, ale przede wszystkim obietnica. Dba o najwyższą jakość realizacji audycji. Fokus TV pogłębia wiedzę i zaraża nowymi pasjami, ale także zapewnia odpoczynek, rozrywkę i zabawę. Telewizja Fokus TV produkuje oryginalne seriale dokumentalne i ciekawe serie o charakterze rozrywkowo-dokumentalnym.

Nowa TV jest stacją uniwersalną, w której widz w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Pokazuje ciekawe seriale, sitcomy, dokumenty, filmy i publicystykę. Ramówka anteny podzielona jest na pasma tematyczne, dzięki którym widzowie wybierają najciekawsze dla nich programy.

Zarówno Fokus TV, jak i Nowa TV są dostępne bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w ofertach platform satelitarnych (w formie kodowanej), sieci kablowych i IPTV.

Obok Fokus TV i Nowa TV, Polsat oferuje w DVB-T także takie stacje, jak: Polsat, TV4, TV6, Super Polsat, Eska TV i Polo TV.

Fot. K.Dubiel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...