Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Ekstraliga rugby
(więcej tutaj), gala bokserska Top Rank Boxing
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), FIA World Endurance Championship
(więcej tutaj i tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj), Orlen Lang Team Race, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League
(więcej tutaj) i League of Legends - Worlds
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
26 września (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
7:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2
8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News
8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:10
Formuła 2, Grand Prix Rosji: 1. wyścig, Polsat Sport Extra
9:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
9:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
10:10 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:30
Formuła 1, Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
10:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
11:20
KSW53, Polsat Sport Fight
12:00
Orlen Lang Team Race - Bytów, Polsat Sport
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3
12:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News
12:30
Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Korona Kielce, Polsat Sport
12:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
12:55
2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik - Holstein Kiel Kilonia, Eleven Sports 2
12:55
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
13:00
FIA World Endurance Championship: wyścig 24-godzinny w Le Mans, Polsat Sport News
13:00
Formuła 1, Grand Prix Rosji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
13:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:30
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
14:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
14:45
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3
15:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 2
15:25
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:00
Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Radomiak Radom, Ipla
16:30
KSW, Polsat Sport News
17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:30
Serie A Tim: Cagliari Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1
17:30 La Liga Santader: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 4
17:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
17:55
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Benevento Calcio, Eleven Sports 2
18:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3
18:25
La Liga Santander: Elche FC - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
18:55
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games
19:00
Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport News
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Real Madryt CF, Eleven Sports 1
20:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
20:30
Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała, Polsat Sport
20:30
gala bokserska Top Rank Boxing w Londynie, Polsat Sport Extra
20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4
20:40
Serie A Tim: Inter Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:55
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport News
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00 UFC253: Dominick Reyes - Jan Błachowicz - droga do walki o pas, Polsat Sport
23:00
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
Noc z 26 na 27 września (z soboty na niedzielę)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
1:30
Ultimate Fighting Championship 253 (UFC253), Polsat Sport
2:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
3:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 1
27 września (niedziela)
6:00
KSW53, Polsat Sport
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2
8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:20 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight
9:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
9:50
Formuła 2, Grand Prix Rosji: 2. wyścig, Polsat Sport Extra
10:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:00
Formuła 1, Grand Prix Rosji: wyścig, Eleven Sports 1
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:55
La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Levante UD Walencja, Eleven Sports 2
12:00
tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
12:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl
12:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4
12:10
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag Haga, Polsat Sport Premium 1
12:25
Serie A Tim: Spezia Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport
12:55
Scottish Premiership: Motherwell FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2
13:00
rugby, Ekstraliga: RC Arka Gdynia - RC Orkan Sochaczew, Polsat Sport Fight
13:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl
13:25
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - 1. FC Heidenheim, Eleven Sports 4
13:40 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat
13:55
La Liga Santader: SD Eibar - Athletic Bilbao, Eleven Sports 2
14:25 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Extra
14:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3
14:45
PlusLiga: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
14:55
Eredivisie: SSC Napoli Neapol - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4
16:00
PGE Ekstraliga, półfinał: Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Olkowicz i Michał Mitrut
16:10
KSW40, Polsat Sport News
16:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii, MotoGP: show, polsatsport.pl
16:40
Eredivisie: Heracles Almelo - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1
17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:00
Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów, Ipla
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Stal Nysa, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń, Polsat Sport Extra
17:30
Serie A Tim: FC Crotone - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
17:55
Fortuna: Liga: 1.FK Pribram Przybram - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News
17:55
Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 3
18:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
18:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
18:25
La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:55
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:30
Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - E. Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport
20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00 „Strzelnica Renaty Mauer: Historia sportu strzeleckiego i przegląd broni sportowej” - magazyn, Polsat Sport
23:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
23:00 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 Formuła 1: „Opowieści ze skarbca F1” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:05 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
Noc z 27 na 28 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:30
Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Inter Miami, Polsat Sport News
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
4:00
KSW51, Polsat Sport Extra
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.