Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Hellas Verona – AS Roma. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – FC Augsburg
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Miami Heat – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski Eurosport 1
10:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Trening
13:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Trening
14:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Trening
18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Wyścig
21:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Wyścig
00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Wyścig
03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Wyścig Eurosport 2
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski Fightbox
20:00 Sporty walki: Enfusion 97: Mahmoud Sfef – Karim El Amri
Golf Channel
20:00 Golf: US Open Championship: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Motowizja
07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend: Wyścig 1
09:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Le Mans: Wyścig
11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: OK Bedmet Kolejarz Opole – Spechouse PSŻ Poznań
16:40 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheim: Wyścig 1 nSport+
16:10 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź – Stomil Olsztyn
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Colby Covington – Tyron Woodley Polsat Sport Extra
09:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/4 finału mężczyzn
10:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/4 finału mężczyzn
12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/4 finału
14:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/4 finału
18:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/4 finału
20:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 1/4 finału
01:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Orlando City SC – Chicago Fire FC Polsat Sport Fight
13:00 Rugby: Ekstraliga: OKS Skra Warszawa – Master Pharm Rugby Łódź
Komentarz: Robert Małolepszy Polsat Sport News
12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/2 finału kobiet
13:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/2 finału kobiet
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
15:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/4 finału mężczyzn
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – FC Emmen
22:35 Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – New York City FC Super Polsat
13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Nurburgring Sprint: Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
Sportklub
07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend: Wyścig 1
Komentarz: Michał Olszak
21:00 Dart: World Series of Darts: Dzień 2
Komentarz: Marcin Grzywacz TVP 1
23:40 Boks: KnockOut Boxing Night 13: Mateusz Masternak – Taylor Mabika
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa TVP Sport
11:00 Skoki narciarskie: Letni Puchar Kontynentalny, Wisła: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
13:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Górnik Zabrze – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis
15:30 Piłka nożna: 2. Liga: Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
17:40 Amp Futbol: Amp Futbol Cup, Warszawa: Polska– Azerbejdżan
Komentarz: Tomasz Jasina
19:45 Boks: KnockOut Boxing Night 13: Damian Kiwior – Ruben Rodriguez
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
22:20 Boks: KnockOut Boxing Night 13: Mateusz Masternak – Taylor Mabika
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
01:35 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning – Dallas Stars
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.