reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Ultra w 4K już startuje w Rosji [wideo]

dodano: 2020-09-17 19:35 | aktualizacja: 2020-09-18 20:11
autor: RO | źródło: Media Alliance

Discovery Ultra 18 września br. rosyjskie firmy Media Alliance i MTS we współpracy z Discovery, Inc. uruchomią nowy kanał telewizyjny. Rosja stanie się pierwszym rynkiem, na który trafi pierwszy edukacyjny kanał w UHD od Discovery - Discovery Ultra.

Discovery Ultra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Discovery Ultra będzie oferowany całą dobę abonentom satelitarnej, kablowej i mobilnej telewizji operatora MTS, a także w IPTV (z wyjątkiem Moskwy i obwodu moskiewskiego). Dostępność już w pakiecie podstawowym.

Platforma MTS TV jest transmitowana z satelity ABS-2A (74,9°E) na całą Rosję. Media Alliance jest oficjalnym przedstawicielem Discovery na rosyjskim rynku medialnym.

Kluczowe treści dla Discovery Ultra są produkowane w natywnym formacie 4K. Teraz to około 80% zawartości, jednak najbliższe plany rozwoju kanału zakładają 100% przejście na format natywny.
 

Dzisiaj w Rosji sprzedawanych jest coraz więcej telewizorów 4K, podczas gdy wciąż jest bardzo mało treści w rozdzielczości UHD. Uważamy tę niszę za obiecującą i uruchamiamy nasz drugi kanał ultrawysokiej rozdzielczości, po sportowym Eurosport 4K. Treści sportowe, edukacyjne i rozrywkowe, moim zdaniem, wyglądają najkorzystniej w 4K

- komentuje Grigorij Ławrow, dyrektor generalny Media Alliance.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama