reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi IFA 2021 zaplanowano na 3-7.09.2021

dodano: 2020-09-07 11:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA 2021 Berlin messe targi 360px.jpg Berlińskie targi technologiczne IFA chcą w nadchodzącym 2021 roku wznowić już pełną parą, tak jak to było przez całe lata. Ogłoszono to w Berlinie w sobotę 5 września na zakończenie „Edycji specjalnej IFA 2020”. Pokazy technologiczne, które zostały skrócone do 3 dni, były w tym roku otwarte tylko dla gości z branży i akredytowanych przedstawicieli mediów z powodu pandemii korony. Według IFA teren hal Berlin Messe odwiedziło 6100 zwiedzających. W ubiegłym roku IFA odwiedziło prawie 250 000 osób. W tym roku na targi online odwiedziło 78 000 wirtualnych gości.

IFA
IFA 2021 berlin messe 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- IFA 2021, które odbędą się od 3 do 7 września w Berlinie, już teraz cieszą się dużą popularnością w branży - powiedział szef IFA Jens Heithecker.

- Jak dotąd zarezerwowano już ponad 60 proc. powierzchni wystawienniczej. To nowy rekord. Nigdy wcześniej nie byliśmy tak zainteresowani tak wcześnie, jak dotąd przed rozpoczęciem IFA - powiedział Heithecker.


Tegoroczne targi IFA w imponujący sposób podkreśliły, że handel i przemysł w sektorze elektroniki konsumenckiej i domowej, a także media nie chcą rezygnować z osobistych spotkań i intensywnej wymiany informacji na miejscu.

Kai Hillebrandt, Przewodniczący Rady Nadzorczej gfu Consumer & Home Electronics, mówił o udanym wydarzeniu: 

 - Edycja Specjalna IFA 2020 (ze spotkaniem na terenach wystawienniczych i w Internecie) była pierwszym wydarzeniem hybrydowym w naszej branży i wyznaczyła standardy. To zgromadziło ludzi, zarówno przed ekranami, jak i osobiście na miejscu w centrum wystawienniczym w Berlinie.


Jako platforma innowacji z licznymi prezentacjami innowacji, IFA wyznaczyła ważne impulsy dla światowych rynków we właściwym czasie, w okresie poprzedzającym największe obroty.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...
reklama