reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska firma wdrożyła platformę OTT dla greckiego klubu

dodano: 2020-08-06 20:53 | aktualizacja: 2020-08-07 15:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Insys Video Technologies

PAOK TV Firma Insys Video Technologies wdrożyła nową wersję platformy PAOK TV dla jednego z największych i najbardziej utytułowanych greckich klubów piłkarskich - PAOK FC. Platforma oparta jest na chmurowym środowisku Amazon Web Services (AWS) oraz bazuje na autorskim rozwiązaniu firmy Insys VT, tj. Insys Sport, skierowanym do klubów i organizacji sportowych, ale też nadawców posiadających prawa do transmisji meczów.

Insys Video Technologies
PAOK TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PAOK TV jest platformą OTT pozwalającą na oglądanie meczów oraz ekskluzywnych treści wideo produkowanych przez grecki klub. Fani mogą korzystać z materiałów wideo za pośrednictwem internetu z każdego miejsca na świecie. Dostęp do platformy jest płatny, a użytkownik może wykupić stały dostęp do platformy dzięki subskrypcji lub wykupić jednorazowy dostęp do danego materiału dzięki modelowi PPV (pay-per-view).
 

- W ubiegłym sezonie PAOK FC pokazał zupełnie nowy sposób transmitowania meczów, wykorzystując przy tym nowe technologie i koncentrując się na trwającej transformacji telewizyjnej - mówi Panagiotis Aroniadis, Project Manager PAOK TV i dyrektor ds. New Media PAOK FC. - Współpracując z Insys Video Technologies i Amazon Web Services, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej platformy OTT całkowicie od początku, dzięki czemu możemy zaoferować naszym fanom lepsze wrażenia z użytkowania.

- Widząc duże zainteresowanie PAOK TV, klub piłkarski zdecydował się uruchomić nową wersję swojej platformy. Dla PAOK FC szczególne ważna była poprawa komfortu użytkowania przez kibiców, a także dostarczenie aplikacji na szerszą gamę platform - powiedział Jarosław Narojczyk, CBO, Insys Video Technologies.

W sezonie 2019-20 PAOK TV dostarczył 5 000 godzin treści do ponad 200 000 użytkowników. Nowa platforma PAOK TV oferowana będzie w trzech wersjach językowych - greckiej, rosyjskiej i angielskiej. Aplikacja dostępna będzie za pośrednictwem portalu www, urządzeń mobilnych Android i iOS oraz na Android TV, LG webOS i Samsung Smart TV Tizen.

Premiera nowej odsłony aplikacji PAOK TV nastąpi w sobotę, 8 sierpnia br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama