reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Demaskator. Poza prawem” - nowy paradokument Polsatu [akt.]

dodano: 2020-08-05 11:35 | aktualizacja: 2020-08-11 10:32
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat

Demaskator Telewizja Polsat Tako Media „Demaskator. Poza prawem” to nowy serial paradokumentalny Polsatu, w którym pokazane zostaną kulisy oszukiwania ludzi, wykorzystywania ich łatwowierności i naiwności. Celem serialu jest uświadomienie i nauczenie widzów, jak uchronić się przed oszustami, z którymi mogą stykać się niemal każdego dnia. Ujawnione zostaną sztuczki przestępców, oszustów złodziei i naciągaczy. Premiera jesienią w Polsacie. Aktualizacja: Premiera serialu „Demaskator. Poza prawem” została przełożona na wiosnę 2021 roku.

Telewizja Polsat / Tako Media
Demaskator Telewizja Polsat Tako Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Demaskator. Poza prawem” to prawdziwe życie i prawdziwe ludzkie historie ujawniające i demaskujące oszustów, intrygantów, a bardzo często zorganizowane grupy przestępcze żerujące na ludzkiej naiwności. Każdy odcinek to prawdziwa historia ujawniająca kulisy działania oszustów. Ich ofiary zwracają się po pomoc do gospodarza programu, Adama Szweda. Prowadzący otrzymuje od pokrzywdzonych zgłoszenia telefoniczne, a także za pomocą strony internetowej, wpisów w mediach społecznościowych lub komunikatora wideo, a następnie prezentuje sprawę i kulisy oszustwa widzom. Wszystkich bohaterów serialu „Demaskator. Poza prawem” łączy jedna rzecz – stali się ofiarami perfidnych kombinatorów!

Adam Szwed wraz z ekipą filmową jedzie do poszkodowanych, by zebrać wszystkie przydatne w sprawie informacje, a następnie (często z pokrzywdzonymi, jeśli wymaga tego sprawa) wszelkimi sposobami stara się rozwiązać problem, pokonać mechanizm działania oszustów i zdemaskować ich działalność.
 
Michał Karmowski w roli Adama Szweda, fot. Telewizja Polsat / Tako Media

Program nie tylko ostrzega ludzi przed niebezpieczeństwem, ale także często ratuje ich z naprawdę dramatycznych sytuacji. Czasami prowadzący ryzykuje własne zdrowie i życie demaskując kulisy działania bandytów.

W rolę Adama Szweda wciela się Michał Karmowski – multimedalista i członek kadry narodowej w kulturystyce. Od niedawna youtuber, który kilka lat temu sam zdemaskował manipulatora i hejtera internetowego, doprowadził do jego ukarania, a całą sprawę nagłośnił ku przestrodze innych. Od tej pory wiele osób poprosiło go o pomoc w podobnych sprawach. W serialu, jako Adam Szwed, będzie służył swoim doświadczeniem, uświadamiał i uczył, jak ustrzec się przed działalnością oszustów i wichrzycieli.

Nowy serial „Demaskator. Poza prawem” zadebiutuje jesienią na antenie Polsatu i będzie liczył 12 odcinków. Producentem wykonawczym programu jest Tako Media. Aktualizacja 11.08.2020 r.: Premiera serialu „Demaskator. Poza prawem” została przełożona na wiosnę 2021 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama