reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV (Tizen)

dodano: 2020-08-05 16:45 | aktualizacja: 2020-08-06 12:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot Po kilku miesiącach testów, WP Pilot oficjalnie udostępnił nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV z systemem Tizen. Pozwala ona na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.

WP
WP Pilot Samsung Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej odsłonie aplikacji WP Pilot na telewizory Samsung Smart TV poprawiono zgłaszane wcześniej błędy oraz przygotowano bardziej przyjazny ekran zakupu. Nowe funkcjonalności aplikacji dostępne będą tylko dla użytkowników korzystających z pakietu premium w WP Pilot. ​Tym samym dołączają one do dotychczasowych udogodnień, takich jak: wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet czy możliwość personalizowania listy ulubionych programów.

Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Dzięki WP Pilot telewizję oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to Starter Plus od 11,90 zł, Podstawowy od 22,90 zł oraz Rozszerzony od 34,90 zł - za 30 dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama