reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-19 - 2020-09-20 - 2020-09-21

1-3.08 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-08-01 05:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-2 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej FIVB World Tour, Emirates FA Cup, Serie A Tim, Scottish Premiership, Hyundai A-League, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3 oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja.

Na widzów czekać będą m.in.: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), turniej FIVB World Tour (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj i tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj).

Plan transmisji:

1 sierpnia (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 1

8:55 Hyundai A-League: Melbourne City FC - Sydney FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

9:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Spa-Francorchamps: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

9:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Verva Warszawa Orlen Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport

10:07 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki:: LUK Politechnika Lublin - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:20 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

11:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW39, Polsat Sport News

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: BKS Visła Bydgoszcz - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport

12:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Spa-Francorchamps: wyścig, Super Polsat i Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:30 Scottish Premiership: Aberdeen FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

13:50 KSW51, Polsat Sport Fight

14:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Verva Warszawa Orlen Paliwa - LUK Politechnika Lublin, Polsat Sport

14:35 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: LUK Politechnika Lublin - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport

15:30 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Extra

16:45 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: KGHM Cuprum Lubin - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 Serie A Tim: Brescia Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

18:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Emirates FA Cup, finał: Arsenal FC Londyn - Chelsea FC Londyn, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzwacz i Tomasz Zieliński

18:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:25 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Inter Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

20:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Mitrut

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Projekt Wojownik” - reportaż, Polsat Sport

Noc z 1 na 2 sierpnia (z soboty na niedzielę)
1:00 KSW32, Polsat Sport Extra

2:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS), ćwierćfinał: San Jose Earthquakes - Minnesota United FC, Polsat Sport Extra

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:00 Major League Soccer (MLS), ćwierćfinał: New York City FC Nowy Jork - Portland Timbers, Polsat Sport Extra

2 sierpnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 KSW41, Polsat Sport Fight

7:00 Formuła 1: „Opowieści ze skarbca F1” - magazyn, Eleven Sports 2

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

9:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Krispol Września, Polsat Sport Extra

9:45 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Spa-Francorchamps: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport Extra

11:00 „The Best of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:25 Hyundai A-League: Newcastle Jets - Western United FC Melbourne, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW37, Polsat Sport News

12:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Krispol Września - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

12:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) w Spa-Francorchamps: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

14:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:05 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Indykpol AZS Olsztyn - Krispol Września, Polsat Sport

15:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:10 KSW, Super Polsat

16:30 KSW38, Polsat Sport News

17:00 siatkówka plażowa mężczyzn, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Hamilton Academical FC, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Hellas Werona, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: US Lecce - Parma Calcio, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

20:40 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:00 siatkówka plażowa kobiet, turniej FIVB World Tour w Lublanie: finał, Polsat Sport News

21:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:25 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:00 siatkówka plażowa mężczyzn, turniej FIVB World Tour w Lublanie: finał, Polsat Sport News

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 KSW47, Polsat Sport News

23:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:20 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 2 na 3 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW26, Polsat Sport Extra

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama