reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Anna Różalska dyrektorem produkcji oryginalnych i koprodukcji Canal+

dodano: 2020-07-22 07:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Anna Różalska Canal+ 20 lipca br. do zespołu CANAL+ Polska dołączyła Anna Różalska obejmując stanowisko dyrektora produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+. Zastąpiła na tym stanowisku Annę Limbach-Uryn, która nadal będzie wiceprezesem Kino Świat oraz będzie wspierać CANAL+ Polska na stanowisku doradcy zarządu ds. dystrybucji filmowej.

Anna Różalska Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Różalska odpowiada za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych CANAL+ Polska oraz całościowy nadzór nad procesem produkcyjnym, w tym m.in. negocjację kontraktów programowych i kontrolę dystrybucji treści własnych. Anna Różalska jest również odpowiedzialna za koordynację projektów wspierających produkcję treści oryginalnych w ramach programu CANAL+ Series LAB oraz pozyskiwanie i rozwój projektów programowych we współpracy z Grupą CANAL+ (Vivendi SE) oraz M7 (część Grupy CANAL+).
 

Bliska współpraca z twórcami jest dla nas absolutnym priorytetem, bo dzięki niej na polskim i światowym rynku mogą pojawiać się kolejne jakościowe produkcje i koprodukcje sygnowane logo CANAL+. Nasze plany programowe są niezmiennie bardzo ambitne i możemy powiedzieć wprost, że będziemy kontynuować inwestycje w produkcję treści. Tym bardziej cieszymy się z kolejnego tak silnego wzmocnienia w szeregach CANAL+

- powiedziała Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska.

Anna Różalska pracowała do tej pory jako producentka filmowa oraz talent manager polskich i europejskich twórców filmowych. Jest współzałożycielką powstałej w 2015 roku agencji Match&Spark.

Anna Różalska koprodukowała u boku Nancy Spielberg dokument fabularyzowany „Kto napisze naszą historię”. Pracowała również przy krótkometrażowym filmie „Ambition” w reżyserii Tomasza Bagińskiego dla Platige Image. Przez ponad pięć lat kierowała Działem Produkcji i Developmentu w Alvernia Studios. W tym czasie była koproducentką filmów „Arbitraż” z Richardem Gere’em, „Vamps” z Alicią Silversone oraz Sigourney Weaver w rolach głównych oraz „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona.
 
Anna Różalska
dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+

Jest uczestniczką programów dla producentów filmowych EAVE INSIDE PICTURES i SCREEN LEADERS oraz programu Center for Leadership organizowanego przez Leadership Academy for Poland. W 2016 roku została wyróżniona tytułem „Woman To Watch” portalu filmowego IndieWire oraz znalazła się na liście Future Leaders: Agents magazynu Screen.

Anna Różalska raportuje do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...