reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Opatentowano rosyjski system dostępu DreCrypt

dodano: 2020-06-26 00:17
autor: KuKa | źródło: telesputnik.ru

DreCrypt Oprogramowanie CAS DRECRYPT, stworzone przez specjalistów centrum badań i rozwoju GS Labs, pomyślnie przeszło rejestrację programu komputerowego w Federalnej Służbie Własności Intelektualnej (Rospatent). GS Labs jest częścią holdingu GS Group, producenta odbiorników satelitarnych dla największej w Rosji platformy Trikolor.

https://www.cableman.ru/sites/default/files/img_9777.jpg
GS Labs


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
System dostępu warunkowego DreCrypt jest używany w telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej operatorów w Rosji, krajach WNP, Azji Środkowej i Wschodniej. Łączna liczba subskrybentów przekracza 12 mln osób. To jedyne opracowanie w kraju na tak szeroką skalę, zapewniające ochronę przez nieautoryzowanym dostępem.

CAS DRECRYPT wpisano do rejestru rosyjskiego Ministerstwa Komunikacji, co dowodzi o wyjątkowo narodowym pochodzeniu systemu, a także świadczy o jego jakości i konkurencyjności.

Ponadto produkt regularnie kontrolują zagraniczne wyspecjalizowane firmy. Dzięki temu operatorzy płatnej telewizji mogą kupować treści premium i nadawać je w swoich sieciach. Poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia GS Labs, potwierdzają wyniki audytów Cartesian/Farncombe, co znajduje potwierdzenie w niezbędnych certyfikatach.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama