reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczny Pulse TV rozszerza dostęp

dodano: 2020-05-18 18:56 | aktualizacja: 2020-05-18 19:33
autor: RO | źródło: cableman.ru

Pulse TV Abonenci sieci kablowych w Rosji będą mogli oglądać płatny kanał muzyczny Pulse TV, który koncentruje się na elektronicznej muzyce tanecznej. Jego emisja jest prowadzona w wysokiej rozdzielczości w językach rosyjskim i angielskim.

https://ok.ru/pul2e/photos
Pulse TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncesję na nadawanie w sieciach kablowych przyznał 26 grudnia 2019 roku federalny organ regulacyjny ds. mediów i telekomunikacji Roskomnadzor.  Wcześniej, bo od 1 maja 2018 kanał był już obecny w Internecie i niektórych sieciach IPTV.

Pulse prezentuje rosyjską i zagraniczną muzykę taneczną. Trzon oferty stanowią świeże klipy wideo, których nie ma w innych kanałach muzycznych w Rosji, a także miksy muzyczne. Ponadto kanał nabył prawa do biblioteki klipów wideo Warner Music Russia.

Firma Synterra Media, zapewniająca kompleksowy zakres usług telekomunikacyjnych w Rosji, jest odpowiedzialna za przesył kanału.

W Pulse TV są prezentowane takie style muzyczne, jak Hard Style, Hard Core, Hi-Tech Minimal, Tech House, Bass House, G-House czy UK Garage, które obecnie znajdują się w trendach Europy i szybko zdobywają odbiorców.

Pulse określa swoją grupę docelową jako osoby w wieku od 25 do 45 lat, które są otwarte na nowe rzeczy, mobilne i aktywne, inwestują w siebie i budują kariery, a także konsumują luksusowe marki.

strona internetowa pul2e.ru

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...