reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-06 - 2020-07-07 - 2020-07-08

16-18.05 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-05-16 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 16-17 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One i FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Viasat History i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Bundesliga (więcej tutaj i tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj, tutaj i tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One (więcej tutaj) i FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 maja (sobota)
5:00 2. Bundesliga: „2. Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Liga Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 2. Bundesliga: VfL Bochum - 1. FC Heidenheim, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - Holstein Kiel Kilonia, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - SV Sandhausen, Eleven Sports 3
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

12:55 2. Bundesliga: Karlsruher SC - SV Darmstadt 98, Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

14:00 KSW49, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:55 Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 Bundeslia: TSG 1899 Hoffenheim - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 2
komentarz: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - SC Paderborn 07, Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

16:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Bundesliga: FC Augsburg - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda

17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

17:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:00 e-sport: FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup, Polsat Sport Extra

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 KSW47, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 maja (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series”, Polsat Sport Premium 1

1:55 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 UFC on ESPN, Polsat Sport

3:35 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

17 maja (niedziela)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Liga Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

12:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - FC Norymberga, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

13:25 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 3
komentują: Julian Kowalski i Marcin Gazda

13:25 2. Bundesliga: SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart, Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Liga Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series”, Polsat Sport Premium 1

15:05 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 KSW31, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny, Polsat Viasat History

22:35 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

22:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:55 KSW40, Polsat Sport Fight

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:01 KSW27, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series”, Polsat Sport Premium 1

3:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...
reklama