reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bawaria i Turyngia z DVB-T

dodano: 2005-01-18 18:36
autor: Adrian Gąbka | źródło: Infosat

DVB-T-uberalles_sk.jpg 31 maja 2005 roku mieszkańcy Monachium, Norymbergii i południowej Bawarii będą mogli oglądać ponad 20 kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dzięki inauguracji w tym landzie nadawania cyfrowego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obok rozpoczęcia nadawania serwisów DVB-T w Bawarii, planowane jest także wdrożenie cyfrowej telewizji naziemnej do środkowych Niemiec. Wszystkie niemieckie landy zostaną objęte zasięgiem cyfrowej telewizji do roku 2010. Proces cyfryzacji został już prawie zakończony w Berlinie/Brandenburgii, Nadrenii, Kolonii, Dusseldorfie, Zagłębiu Ruhry, Hanowerze/Brunszwiku, Bremie, Hamburgu, Lubece i Kiel.

W maju bieżącego roku do tej listy będzie można dopisać Halle/Lipsko, Erfurt/Weimar oraz znaczną część obszaru Bawarii. Podczas tegorocznych wakacji 37 mln gospodarstw domowych w Niemczech znajdowało się będzie w zasięgu cyfrowej telewizji naziemnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...