reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film ponownie otwiera Biura Obsługi Abonenta

dodano: 2020-05-08 06:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, iż łagodzi on obostrzenia wprowadzone przez niego w poniedziałek, 16 marca br. w związku z zagrożeniem koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce. W poniedziałek, 4 maja br. otwarte zostało Biuro Obsługi Abonenta (BOA) przy ulicy Hutniczej 20 we Włocławku, a od piątku, 8 maja br. otwarty będzie Punkt Sprzedaży na placu Grodzkim przy Centrum Handlowym Wzorcownia we Włocławku.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biuro Obsługi przy ulicy Hutniczej 20 czynne będzie w standardowych godzinach, to jest od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku. Punkt Sprzedaży na placu Grodzkim przy Centrum Handlowym Wzorcownia czynny będzie w godzinach: od 9:00 do 21:00 w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty; od 9:00 do 20:30 w środy, a w niedziele handlowe od 11:00 do 19:00.

- Dla państwa bezpieczeństwa obsługa klientów odbywać się będzie z zachowaniem obowiązujących zaleceń higienicznych. Wewnątrz punktu sprzedaży/biura mogą się znajdować osoby bezpośrednio obsługiwane. Pozostałe osoby prosimy o oczekiwanie na zewnątrz - czytamy w komunikacie operatora sieci Sat Film.

Przypomnijmy, iż od poniedziałku, 16 marca br. operator sieci Sat Film, w związku z zagrożeniem koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce, zamknął biura obsługi bezpośredniej, a w mieszkaniach abonentów były wykonywane naprawy tylko w celu korzystania z usług tego operatora (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...
reklama