dodano: 2020-04-30 23:27 | aktualizacja:
2020-05-01 05:08
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: finał programu KSW „Tylko jeden”
(więcej tutaj), filmy fabularne „Gonitwa”
(więcej tutaj), „Najlepszy”
(więcej tutaj) i „Underdog”
(więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj), Counter-Strike: Global Offensive - ESL One
(więcej tutaj) oraz Formuła 1 - Formuła 1 Pro Exhibition Live
(więcej tutaj i tutaj) i Formuła 1 Virtual Dutch Grand Prix
(więcej tutaj i tutaj).
Plan transmisji:
1 maja (piątek)
5:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport
7:00 „Poranek z Polsatem Sport” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport News
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00 Carabao Cup: „Carabao Cup” - magazyn, Eleven Sports 1
8:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2
9:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport
9:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
11:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4
11:50
KSW41, Polsat Sport Fight
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
KSW42, Polsat Sport Extra
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
20:30 „Gonitwa” - film fabularny, Polsat Sport
20:45 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
21:50 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat
22:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
23:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 1 na 2 maja (z piątku na sobotę)
0:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
0:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
2 maja (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00 Emirates FA Cup: „Emirates FA Cup” - magazyn, Eleven Sports 1
8:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2
8:40 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
11:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
12:10
KSW32, Polsat Sport Fight
14:00
KSW46, Polsat Sport News
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
15:20 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
17:30
KSW40, Polsat Sport Extra
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:25 Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:00 „Najlepszy” - film fabularny, Polsat Sport
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar piłkarzy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
23:00
KSW43, Polsat Sport News
23:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 2 na 3 maja (z soboty na niedzielę)
0:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
0:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4
1:00
KSW18, Polsat Sport Extra
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
3 maja (niedziela)
5:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
8:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2
8:50 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
11:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4
12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
13:20 Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Unleashed” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
KSW41, Polsat Sport Extra
18:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Pro Exhibition Live, Eleven Sports 2
19:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Virtual Dutch Grand Prix, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:00
e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games
22:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:40 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
23:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:40 „Underdog” - film fabularny, Polsat Sport
Noc z 3 na 4 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2
0:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4
0:15 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
2:00
KSW42, Polsat Sport
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.