reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 50 mln subskrybentów Disney+

dodano: 2020-04-14 11:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Disney/satkurier.pl

Disney+ Po pierwszych pięciu miesiącach od startu usługa Disney+ ma już 50 mln subskrybentów w kilkunastu krajach na całym świecie, poinformowała The Walt Disney Company. W ostatnim czasie Disney+ pojawił się w ośmiu krajach Europy Zachodniej: Austrii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Dodatkowo Disney+ stał się niedawno dostępny w Indiach, gdzie jest oferowany w połączeniu z istniejącą usługą Hotstar i ma tam około 8 mln subskrybentów.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jest w nas dużo pokory, że Disney+ odpowiada na potrzeby milionów ludzi na całym świecie. Wierzymy, że dobrze wróży to naszej dalszej ekspansji w Europie Zachodniej, Japonii i całej Ameryce Łacińskiej pod koniec tego roku - powiedział Kevin Mayer, Chairman of Walt Disney Direct-to-Consumer & International. - Świetna narracja inspiruje i buduje, a my jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji, by zapewniać na Disney+ szeroki wachlarz wspaniałej rozrywki zakorzenionej w radości i optymizmie.

Disney+ to internetowa usługa SVOD oferująca bibliotekę treści Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic i innych. Serwis wystartował 12 listopada 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii; 19 listopada w Australii, Nowej Zelandii i Portoryko; 24 marca 2020 roku w Austrii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech; 3 kwietnia w Indiach oraz 7 kwietnia we Francji. Planowana jest dalsza ekspansja.

Debiut Disney+ w Polsce nastąpi prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Ceny w Europie kształtują się na poziomie £5,99 / €6,99 miesięcznie lub £59,99 / €69,99 rocznie.

Konkurencyjna usługa Netflix miała na koniec 2019 roku 167 mln subskrybentów na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama