reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Świat: „Bad Boy” z wcześniejszą premierą online

dodano: 2020-04-12 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Bad Boy” Od piątku, 21 lutego br. w kinach w całej Polsce widzowie mogli oglądać film „Bad Boy”. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem jest Kino Świat. Z uwagi na zagrożenie w Polsce koronawirusem i chorobą COVID-19, a co za tym idzie - zamknięciem kin, od środy, 8 kwietnia br. film ten dostępny jest w usługach premium VOD na platformach: Player+, Canal+, vod.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili i Netflix.

Kino Świat „Bad Boy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.
 
Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (w tej roli Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Aleksandra (Katarzyna Zawadzka), adwokatka znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Aleksandra coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata (więcej tutaj).

„Bad Boy” - o filmie - produkcja: Polska 2019; reżyseria: Patryk Vega („Pitbull”, „Botoks”, „Kobiety mafii” i „Polityka”); scenariusz: Olaf Olszewski („Kobiety mafii”, „Kobiety mafii 2”, „Botoks” i „Polityka”); obsada: Antoni Królikowski („Miasto 44”, „Bodo”, „Karbala” i Polityka”), Maciej Stuhr („Planeta singli”, „Obywatel”, „Pokłosie” i „Polityka”), Andrzej Grabowski („PitBull”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Listy do M. 3” i „Polityka”), Piotr Stramowski („W spirali”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Botoks” i „Fighter”), Małgorzata Kożuchowska („Kiler”, „Kochaj”, „Proceder” i „Plagi Breslau”), Katarzyna Zawadzka („W imieniu diabła”, „Chce się żyć” i „Baczyński”), Zbigniew Zamachowski („Kurier”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Bogowie” i „Polityka”), Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.
 
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama