reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Polonia z Suchej Góry

dodano: 2005-01-15 11:10
autor: Janusz Sulisz | źródło:

TVP Polonia TV Polonia KRRiT pozytywnie zaopiniowała projekt włączenia kanału TV Polonia do naziemnego multipleksu cyfrowego TVP SA, który nadawany jest z Suchej Góry koło Krosna. Dołączenie TV Polonii do kanałów TVP1, TVP2 i TVP3 Regionalnej wzbogaci cyfrową paczkę dla całego Podkarpacia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Naziemne kanały TVP1/2/3 z Suchej Góry pod Krosnem na kanale 42 można odbierać w takich miejscowościach, jak Rzeszów, Gorlice, Łańcut, Tarnów, Mielec, a nawet tak odległych od Krosna, jak Sandomierz, Stalowa Wola, Nisko i Tarnobrzeg. Korzystają z tego cyfrowego przekazu niektóre sieci kablowe na Podkarpaciu czy we wschodniej Małopolsce np. w Tarnowie.

Wzmocnienie oferty tego nadajnika DVB-T o TV Polonię na pewno spowoduje wzrost zainteresowania naziemną cyfrówką na Podkarpaciu. Na razie nie podano terminu włączenia TV Polonia na Suchej Górze.

zasięg nadajnika Sucha Góra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...