reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Biznes24 HD w ofercie Orange TV

dodano: 2020-04-06 05:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Biznes24 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w środę, 1 kwietnia br. oferta Orange TV powiększyła się o kanał Biznes24 HD. Stacja dostępna jest w pakietach Komfortowym (IPTV - telewizja kablowa) oraz Extra+ (DTH - telewizja satelitarna) na pozycji numer 30. Dotychczas obecny w tym miejscu kanał Superstacja HD został przeniesiony na pozycję numer 336.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Biznes24 HD poświęcony jest biznesowi, gospodarce oraz ekonomii w Polsce i na świecie. Na antenie Biznes24 HD znajdują się pasma programowe „na żywo” - pokazujące rynkowy dzień, otwarcie i zamknięcie giełdy. Poza tym ramówka obejmuje audycje poradnikowe, edukacyjne i dokumentalne. Przez całą dobę na ekranie wyświetlane są dane rynkowe. Studio stacji mieści się w Warszawie. Za projektem kanału stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz. Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 20 marca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta platformy satelitarnej Orange TV powiększyła się o takie kanały jak TVR, Nuta.tv i Top Kids Jr/Junior Music, natomiast oferta IPTV Orange TV powiększyła się o takie stacje jak TVR HD, NTL Radomsko HD, Adventure HD, Power TV HD, Nuta.tv HD, Top Kids HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Discovery Life HD i Gametoon HD. Ponadto kanały BBC First HD, Comedy Central HD i Paramount Channel HD zmieniły swoje pozycje na liście (więcej tutaj).
 
Twarzą kanału Biznes24 HD jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24
Twarzą kanału Biznes24 HD jest Marcin Dobrowolski, foto: Biznes24


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama