reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player przyłącza się do apelu: Zostań w domu

dodano: 2020-03-13 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

Player W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19 w Polsce serwis VOD Player zachęca do pozostania w domu i poleca takie produkcje jak „Chyłka - Zaginięcie”, „Chyłka - Kasacja”, „Motyw”, „Szkoła”, „19+”, „Down the road. Zespół w trasie”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Ameryka Express” , „Kanapowcy”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Hotel Paradise” („Prosto z raju”, „Klaudia z raju”, „Bonusy z raju” i „Mądrości z raju”) i Motortrend.

Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Player przyłącza się do apelu: „Zostań w domu!”. Warto w nadchodzących dniach zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich ograniczając do minimum czas spędzany w miejscach, w których możne dojść do transmisji koronawirusa (COVID-19). Zachęcając Polaków do pozostania w domu, Player przygotował specjalną ofertę. Opłata dla nowych użytkowników za pakiet Start została obniżona do 5 zł w pierwszym miesiącu.

W weekend 13-15 marca br. pakiet Start będzie można kupić za 5 zł za pierwszy miesiąc. Daje on dostęp do formatów rozrywkowych z wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska. „Down the road. Zespół w trasie” (więcej tutaj), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (więcej tutaj), „Ameryka Express” (więcej tutaj), „Kanapowcy” (więcej tutaj), „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) - to tylko niektóre propozycje. Dla wszystkich fanów reality-show, serwis przygotował coś ekstra. Specjalną strefę z ekskluzywnymi materiałami do „Hotelu Paradise”, a w niej: odcinki programu dłuższe niż w telewizji, wielogodzinne wideorelacje i kompilacje mocnych scen z balijskiego kurortu - „Prosto z raju”, a także szereg krótkich form: „Klaudia z raju” (host show prowadzącej Klaudii El Dursi) „Bonusy z raju” (najciekawsze materiały nieemitowane w odcinkach) oraz „Mądrości z raju” (życiowe historie i złote myśli uczestników) (więcej tutaj). Pakiet Start to także biblioteka programów motoryzacyjnych Motortrend, z tytułami amerykańskiej marki, a także TVN Turbo i Discovery (więcej tutaj i tutaj).

Pakiet Start daje również dostęp do seriali TVN: „Chyłka - Zaginięcie”, „Chyłka - Kasacja” (więcej tutaj i tutaj) czy „Motyw” (więcej tutaj). Natomiast nastolatki znajdą w pakiecie Start wszystkie sezony seriali młodzieżowych TVN - „Szkoła” (więcej tutaj) oraz „19+” (więcej tutaj). - Burzliwe historie miłosne, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki... Życie młodzieży nie znosi nudy! - czytamy w opisie.
 
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama